Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Észrevettem.
A gond hogy 2 biciklis megakaszt 8-10 autóst.Ammá picit idegesító.Mindezt vagy 6-8 falun elhúzva 8-10 boly.ki kéne tiltani ausztriából a bicikliseket.

Amúgy lehet sederni a 21-esen.
Vigyázz a pisztolyos mérő polizei-re.
Majd lehúzódnak Wienerneustadtig szopás az egész.
Csak úgy kerülod el ha völlersdorf-ig pályán mész.
Amúgy ha kifogod belefuthatsz bicikliversenybe is,az buli.
Hát most már én is elígérkeztem sok helyre.
TLR-es haverommal tervezzük, hogy megtesszük Mariazellt a 21-es úton oda-vissza a közeljövőben, és ha jól osszuk be az időt, elkerüljük a lassú falusi szakaszokat, akkor még ott 1-2 helyi szerpentint be lehet iktatni egy ebéd utánra 400-as karikát lehet menni minimum.
Ha akartok csatlakozhattok
Hát ja. Bár én eddig eléggé úsztam az idővel, de igazság szerint túl nagy érdeklődés sem volt. Én hangsúlyozom, benne lennék bármiben. Csak mondjuk 2-3 héttel előtte találjuk ki.
A szezonkezdő gurulásból amit beszéltünk végül nem lett semmi?
Lassan már közepe lesz a szezonnak
Gondoltam regisztrálok. Nincs már hely egyik időpontban sem. Uh csak a rekord kísérletre megyek.
Oda én is
16.40-re pályamotorozásra(kezdő)
ki regisztrált eddig 9 ére?
már most 11 licit van rá ugyh elfog sajna
Talán nem száll el az ára..
https://www.ebay.de/itm/Yoshim...
Rövid videò.....
Megleptem Vanessát pünkösd alkalmából egy sportdobbal... nem a legjobb tudom de nyertem 6 decibelt....
Itt es erzodik azert hogy igazan 6500tol él a gep de mar lent is elég jo. Meg igy beallitva tok erdekes de mar jo vele lassabban is menni.
Ja, az a része érdekelt, hogy mennyire tudták kisimítani. Nekem a TLS olyan, hogy 6500-től indul meg látványosabban, előtte gyengélkedik, haver R-je meg jobban tol alapról, és nincs benne lépcső, szóval valami ott nem kerek 3-6000 között. A régi diagramodon ez faszán látszik látszik is.
az hogy melyik pad mennyit csal azt nem tudom de a görbe egész sima és ez a lényeg
egy prop teches van gyári cucokkal. ott latszik h mennyit valtozott a görbe. (sokat)
a legszurohaz lett mokolva meg tre van benne meg a rendszer
Előtte diagramm nem volt?
A rendszeren felül valami van még a motorba?
Hááát.....csupa Fincsi dologgal pakolgatták meg!
nincs lyuk zol mar 2500tol mind1 hanyadikban vok. nincs remegés csak nagyon kicsi. sokkal finomabb lett. 140le fotengelyen még agonal is kiverte a biztosítékot
Átszámítva 2300000ft.Mem sokan fognak tolongani.Ha valaki közülünk megveszi szívesen hazahozom neki

Érzetre mi a változás?