Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fasza képek
:)
Dehogynem! Mire egy könyök izület rendbejön azalatt két moci is elkészühet
Hát ez a váz nem egy könnyen törik el!jobbulást neki!
Tipikus. Nekem ez a legnagyobb félelmem.jobbulást haverodnak. Bár ahogy elnézem azt a TL - t, abból nem lesz egyhamar motor.
Repült vagy 10m,de szerencse be volt öltözve.A könyökét kellet műteni.Amúgy rendbe van.A tank elején van egy tenyérnyi horpadás,majd az fog fájni.50-60 között mehetett.
az fasza!!!!
Ő jól van?
A cimbinek véget ért a szezon,egy hülye autós miatt.
Június 18 tól lehet regisztrálni 26i nyílt nap ra
De megérte, rég nem voltam a ringen!!kár hogy sokan nem vállalták be a rossz idő miatt.
Az első három kép a Kristófé,ő küldte mert én szakadó esőben indultam el, ott meg semmi nem volt! 70 el mentem pestig, tíz perc alatt szarrááztam
Azért látom Jóskával jól el voltatok!:D
Még gondolom amúgy is csak a boltba ugrottál le tejért
csak 4mm !jön a baj magától,nem kell keresni!
Van ott még egy fél centi.
Flexel mefaragtad a szélét?
11 körül van az m6-os. Inkább a persely körüli műanyag nyúlik meg . Lehet ha 1-2 tizeddel nagyobbra Esztergált perselyt belepreselunk akkor az már stabil lesz egy darabig.
magával a persellyel nincs gond szerintem, inkább az hogy a manualban is 10-12nm van írva meg húzására aszt hiszem
Szerencsére nagyon jó áron vettem lamellákat, meg rugókat is (német srác megvette az R-est S-hez ), szóval mindent cserélek biztos ami biztos alapon.
A tömítést meg meglátjuk, remélem nem fog ereszteni
5000km-t bírt a jó vastagon szilozas., A rezfestol lelazul. Tényleg a persely a laza. Ha a vastagabb o gyűrű se lesz jó, akkor valami komolyabb mokolas kell. Picit vastagabb új perselyt belesajtolni, vagy nem tudom.
Amúgy meg a lamella csere mellet a rugók is befolyásolják!Nekem legalábbis az hozta meg a sikert !

-Dekli szivárgásos témára csak annyi: én esetemben maga a műanyagban lévő fém perselyek már át vannak nyomódva a műanyagon ,így az aluminumba be nyomódott ezért nem tömített a zsír új gyári o gyűrű sem... (előző szerelő letépte...) szóval meg oldás szilózás vastagon ... egyenlőre ...