Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt néztem már én is, de 16,5-ös......
fincsi
Tiéd hogy áll? Lassan megvagytok vele nem?
Majdnem olyan jól néz ki mint az enyém.
Figyelj a plakett szegecseire hogy ne legyenek kilazulva, mert szétreped a palást, ha rázkódik...
Esztergomban!
prop tech ,ott majd be állítják az ecu-t
Sziasztok!Valaki tudna küldeni ábrát az első főfékmunkahengerről!?
íbéjról
Sziasztok !
Ismét a segítségetekre szorulok, biztos írtatok már a problémáról, csak most nem találom , hirtelen : A gondom az , hogy 2700-3000 fordulaton mintha egy henger működne, aztán meg, mintha bekapcsolná valami a másikat is , megy mint a meszes. Gyertya csere megvolt, szinkron, is... mi a tapasztalatotok? merre keresgéljem a hibát?
Honnan ez a brutál felhozatal?
Micsoda hang orgia lessz!
Hello sracok! 98-as TL 1000 S eleje serult egyben elado. Erdeklodni telefonon tudtok a 06303582999 szamon. Udv!
Köszi szépen!
Már sejtelmem sincs melyiktől vettem. Sugo, ricsi, dnor ahol néha vásárolok. Utóbbi szerintem a legkorrektebb, normális árakkal.
Melyik bontóban ilyen barátiak az árak?
Ha nem titok?
Itt nézd meg, van egy csomó dolog nekik: https://www.motomike.eu/keliker/hu/
Lehet, de 5000 körül szokott lenni bontóban. Nekem asszem gixxer k7 van fenn hátul, 5-ért vettem.
Hát én 2001 óta minden évben megyek sirokba! A karaokés sátorban szoktam pihenni!
hoertekre gondoltam bocsi ugy mint gyari ill. hogy 2 polosu. teljesen mind1 sztem h ngk vagy denso
A gyári gyertya DENSO?
Még egy kérdés: Megadta magát a hátsó fékem. Szerintem a főfék munkahenger a ludas. Lehet valahonnan szerezni javító szettet? Köszi