Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogyan tudom megnézni, hogy van -e rendes töltésem? Lekapcsolt lámpával megyek 2 tanknyit, ami kb 5-6 indítás, és utána már érezhető, hogy merült az aksi, és sokkal nehezebben indul. Ha feltöltöm, akkor megint minde jó. Ki lehet valahogy mérni ha a töltésem gyenge? Ha igen hogyan?
Király, akkor csinálok S-est is abból amit felraktam, meg kicsit elsimítom, hogy ne legyen ilyen ronda. Előre meg az R-vagy az S logo kicsiben a szívhez, alatta vagy felette a névvel mondjuk. Amint lesz megint kis időm, akkor összedobom, és töltök fel képet róla, és ha tetszik, akkor küldöm is az eredetiket neked :)
Tervezzétek meg aug.10-ig.Az ötletek nagyon jók
Bár szerintem egy egyszerű logó és csumi.
Az elejére meg:
nekem bejövős
Ez kurva jól néz ki. Hátulra gondolom.
Namégegyszer

Lehet mondjuk fekete Pólón fehér, vagy zöld
Idén ha lesz póló, mit szólnátok valami ilyesmihez? Természetesen tudok TLS-est csinálni
Szívtunk egy kis friss levegőt
Örülünk Vincent!
Akkor idén igyekszem időben odaérni
Lesz koncert a talin. Ugyan ott ahol 2 éve. https://www.facebook.com/event...
Eladó.
Első tulajtól vette tavaly haver, csak közbe rájött, hogy túramotort akar mert az kényelmes.
Új brembo SA fékbetét, új olaj, szűrők, szelephézag beállítva tavaly, Láncszett jó, Metzeller M7RR gumik.
Átalakításmentes kivéve martin sportdob+megvan a gyári is. Garantált KM.
ár: 950ezer
Elmondott mindent
Kuplung lamellákat fogok cserélni valószínüleg a hétvégén. Beszereztem a lamellákat, illetve a tömítést is. Megnéztem pár videót is róla, pl:
http://youtu.be/oFsgti_bmn4

Van esetlegvalami egyébb jótanács, hogy mire figyeljek, stb?
Majd púponülős hűtőkörös motorozás
És vízfelforralás
Örömmel hallom.

Akkor lesz Szentesen hajnali 2-kor hideg blokkal tiltás és láng köpködés?
A blokk már itthon van.
Még berendeltem a lengőkarba meg a himbába pár csapágyat, ha azok is megjönnek, akkor összedobom 1-2 hétvége alatt.
Szentesi bulira kész lesz, ha minden jól megy...
Azt a mindenre jót én megnézném. Például nem hiszem, hogy minden motoron ugyan akkora a féktárcsa és lánckerék kiosztás.A többi még távtartózható. De ha másik tárcsa kell akkor az drága.