Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!Kezdésnek bedobhatnád hogy melyik az amit meg néznél,illetve hátsó rotációs csillapításnál vázrepedás ami széria hiba de van meg oldás!Másrészt pont maga a hátsó csillapítás ami be szokot állni illetve a rugós tag... többe meg szokásos használt motor vásárlási tanács:fék,betét,idom kezelőszervek gumi lánc stb...
Szia Borcsa,
Én is szeretnék, de ha megoldható kék pólót(ha nem akkor feketét) M-es méretben. Hátán és az elején fehér TLR képpel. Köszönöm.
Sziasztok! 11 évnyi SV-zés után szeretnék venni egy TL1000S-t, holnap megyek egyet megnézni, 2001-es évjárat. Mondanátok néhány jó tanácsot amire körültekintőbben oda kell figyelni ezeknél a típusoknál? Köszönöm.
L-es méretben az alábbi színekben. A zöld helyett fehér bötűvel
Csináltam pirosat is közkívánatra, és el is küldtem Borcsának. Ha valaki mást szeretne (rózsaszín, lila, stb..) akkor szóljon, és lesz olyan is

@Borcsa, én XXL fekete pólót kérnék zöld mintával.
Jaa, és a póló legyen fekete! :)))))
Ciao. Nekem minden fehérrel, a logo is meg az írások, rajzok is. A póló L-es. Köszi!
Kérek mindenkit,hogy vasárnapig adjátok le a póló rendelést.Szín,méret,logó.Jövőhéten kérek rá árajánlatot.Jesus szép munkát végeztél
En a zold helyett hatra a feher vagy a pirost javaslom. elore meg a zold helyett a feheret. vagyis en ilyen szinekben kernem L meretben. a lógok faszák nagyon
Nagyon király! Nekem zöld eddigi méretek alapján XL-es TL1000S
Valami ilyesmi lehetne a póló....
Vélemény?
Kész vannak a minták, van S és R fehér, fekete, és zöld színben. Ha ez megfelel mindenkinek, akkor mehet a póló hátuljára, előre meg kicsibe mehetne a logo, és a név.
Borcsa, dobj egy E-mailcímet, és elküldöm őket.
Okés, majd le kell dumálnotok telefonon. Nem tudom mi a gond amúgy a színnel
De ha borcsáé nincs messze tőled egy megnézést megér,
Az tuti, igen állat a fekete Ha elvitték volna az enyém megveszem, de három motor nem kell egyszerre
Szín vonatkozásában a lehető legjobb döntés lenne.
Ma hívtak az R1 miatt. Azt mondták hétvégén jönnek megnézni. Ha elviszik, akkor lehet hogy megnézem a barátod motorját. Bár fekete, de látom úgy hírdeti, hogy garantált a km, és hibátlan. Ha így van, és elviszik az R1-et, akkor lehet az mellet döntök.
Persze, szép állapotú idomot leveszik, felteszik a padlásra, majd miután 5 évig pályán gyilkolták idom vissza, km óra visszaköt és mehet eladásra piaci ár felett
A vevő meg örül, hogy mekkora bizniszt csinált. Mindenki jól jár
Igaz, veszélyes és hosszú az út amerikából
Hi!
Lehet,hogy csak pályán használták,ezért kevés benne a méter,és ezért vannak sérülések rajta.Ezzel nincs is gond,ha a terheléshez idomulóan szervizelték.
Nem palytàban rohadt hanem eltévedt a Bermuda háromszögben a hajó!
Na ne gonoszkodjatok már, elvégre egy TL- ről van szó És az eladót se bántsuk, elvégre az is benne van a pakliban, hogy őszinte volt. Az, hogy hitetlenkedünk pl a km-ben az állapota miatt is, az még nem azt jelenti, hogy a srác szándékosan át akarna vágni! Az, hogy 2013-tól nem változott a km, a srác sztoriját igazolja. A lényeg, várjuk ki a végét! Kíváncsi vagyok, Ancsáék véleményére is.
Köpködjétek meg rendesen
Megnézni.
Ezekre a kérdésekre azt mondhatnak, amit akarnak
és az előtte lévő 10 év, nameg ha amerikai, hogy került ide