Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is, kitartott a gumi. Nagyon király volt, jót motoroztunk. :)) Nagyszerű ez a csapat.
Hazaértünk!
Jó kis tali volt!
Szerintem olyan fél 10
Akik Pestről jönnek, azoknak fél 9 itt.
Mikorra legyek a tecsónál?
Ha minden igaz itt a szakaszrol egy video
Bocs, hogy bele vau. Ha mar erre mentek en stuppanal el kanyarodnek samsonhaza lucfalva iranyaba. Km ugyanannyi, de ha elhagyod samsonhazat megerted. Volgyben es dombteton fordulsz.
Jó a terv Józsi.
Bp-en találkozhatnánk valahol.
Nem cserélnél velem?
Részemről teljesen oké az elképzelés.
Mondjuk hogy 9-re odaérjek a parkolóba, el kell indulnom legalább 8:55-kor...
Megyek a Hatvani tecsó parkolóba.
Ez kb. úgy néz ki, hogy Hatvan - Salgótarján - Cered - Zabar - Domaháza - Hangony - Ózd - Bánréve - 26os főút - Miskolc - Bükkszentkereszt - Felsőtárkány - Eger - Sirok - Mátra - Gyöngyös. Aztán innen meg szerintem haza. Ez amit most leírtam kb 300 km. Szóval még erre jön pluszba, Bp illetve Tatabánya - Hatvan távolság.

Én szerintem Hatvanban kéne találkozni a Tesco parkolóban olyan 9-10 óra körül. Szóval Borcsa szerintem neked is oda kéne jönnöd. A Pestiekkel meg megbeszéljük telón, hogy hol meg mikor. Időben kéne indulni, mert korán sötétedik, meg erősen hűl az idő naplemente után. Ez egy terv.

Várom a véleményeket.
Szevasztok! Na! Én valami ilyesmire gondoltam!
Köszi Borcsa.
Oké Józsi. :)
Jaja, engem el ne felejtsetek . Szóljatok/ írjatok hogy mikorra menjek meg hova.
Viszem a pólót
Nem. Nem tudtam hogy jössz. De akkor 6 fő. Hívlak majd téged is, hogy hol meg mikor lesz a találka.
Abban benne vagyok ugye?
Mehetek én is a tali pontra.
Öten. Jesus jön még.
eddig nekem ugy tűnik 4en leszünk igy akar lehet a start paradrol. Joska osszerak egy utvonalat
Hol lesz a tali,és mi a végleges útvonal.Parádon fogok dekkolni a családdal,én onnan indulok.
Okt.14-ről volt szó, úgyhogy az vasárnap.
Nekem is csak az jó...