Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Újra tisztán a drága. Tőlem akár mehetünk is.
Tibcsi118. Szia!Megvettem a mocit! Igaz van rajt felni fordulatszám érő stb sérülés. Amit írtál is. De ez mind pici esztétika. Az előző tulajt ismerem egyik haveromon keresztül. Amcsibol hozták. Annyi volt baja felni fejidom sérült meg eldölt. De nem javított hanem eredeti idomokból javítva. Ja és km valós! 850be hoztam el. Raptor dobbal brutális a hangja. Szóval kurva jó gép!
Hellóóó Vezér!!! Júliús 20tól aug4 ig nekem sajnos nem jó!:( :)
Július nekem is rendben van, beírom a szabit, és jövök :)
Szeva! Nekem, a július hónap lenne inkább jó, az meg tulajdonképp lényegtelen, hogy melyik hétvége. A lényeg, hogy időben legyen kitalálva, hogy fel tudjak rá készülni szabadság ügyileg.
Sziasztok Zsiványok!
A szentesi TL tali időpontjára várnám a javaslatokat .Júli 5-től nekem jó.
az hűtő ventilator ahol van azon a reszen. ott nezd korbe a vazat
Köszönöm az infót pityupapa és bigoneoszi.
Arról esetleg hallott valaki, hogy valami plusz erősítést építenek be?
bigoneoszi az enyém is 97'-es a kormánynál a váznyakra gondoltál?
Na-ná hogy itt vagyok Kawaseki kell az infó az új vashoz
Menetragasztó és 50Nm meghúzási nyomaték a lengéscsillapító 2 csavarjára. Anélkül hajlamosak kilazulni és akkor törik a vázon a tartókonzolt. Ajánlom, hogy te is így húzd vissza és így nagy eséllyel nem lesz rá gondod.
csak ide értél v2 ?
Szia,
A rotációs lengéscsillapító csavarjainál szokott eltörni a csavar, és a váz is ott törik, illetve még a 1997-es modelleknél a váznyak alatt reped meg.
Sziasztok! Nemrég vettem egy TL 1000 s- t.
Sok helyen olvastam a váz törési hibákról a lengés csillapító környékén
tudna nekem valaki bővebb felvilágosítással szolgálni, esetleg képekkel hogy hol
és miért vannak problémák a vázzal.
Az enyém még nem törött, de szeretném megelőzni a problémát?
Előre is köszi a segítséget!!
707795183
Sziasztok! Two Brothers dobjaimat cserélném másmilyen dobra.
Sziasztok van egy eladó Trw kuplung lamella szettem eladó tlhez vadí új. A kopó és a fém lamella is. Egyben 22.000FT 06304932310
Üdvözlök mindenkit.
Segítséget kérnék.
Suzuki tl 1000r-t keresek saját célra megvételre.
Csak jó állapotú gányolástól mentes érdekelne.Hosszú távra szeretném mert ez az álom motorom,tehát nem szeretnék valami tunerjóska motorba belenyúlni.
Előre is köszönöm.TEL.:06707760010
Tévedésből TL1000 R- hez való plexit kaptam, ezért most eladnám. Új, hibátlan fel nem szerelt, sötét, dupla bubis plexit 12000 ft ért.
Sziasztok lenne egy pár cuccom tl1000r-ből eladó.
Amit biztosan tudok hogy van , váz papírokkal segédváz elektronika injektor sor és még jó pár apróság Kérdezz bátran hátha van olyan dolog amire szükséged .van.06308526442
A sima izzó 21/5W.
Nem kell hozzá semmit játszani, izzó ki, led be, oszt csá.
plusz ellenalas kellett hozzá
aaaa szuper. a sima hatso lampa hany wattos
Hali!
Talált süppedt.
Nekem konkrétan ez van benne, a 80W jelzésű:
https://www.aliexpress.com/ite...
Sima izzóval nem hasonlítottam össze, de gagyibb ledes izzóval igen. Jobban világít.
Üdv az Uraknak!

Ledre cserélném a hatso lampaban az izzokat. Valaki cserelt már? Milyeneket tett hatra? Imi? Csak mert gondolom te mar cserelted
Kariaji: