Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szept. közepéig még lehet fürödni.Nekem jó
Borcsa a szeptemberi honap neked mennyire jo? A tisza meg jo lehet nem ha elhuzodik a nyár?
Sziasztok! Én speciál augusztus illetve szeptember is jó lehet csak mondjatok konkrétat!
Nem éreztem lebaszásnak, csak nem értettem, ha az nekem szólt. Na mindegy is. Részemről sajnálom, hogy nem sikerül úgy összehozni ahogyan korábban mindig, úgy néz ki elfáradtak a népek. Én benne vagyok minden variánsban, de természetesen abban az esetben ha nem 3 nappal előtte találja ki a társaság, bár ha épp ráérek akkor ott vagyok. Jó lenne azért ha összejönne valami, általában ezek jól szoktak sikerülni. Meglátjuk mekkora lesz az érdeklődés, max szeptemberre szervezünk valamit, és akkor az motorosabb lesz, nem ilyen Tisza parti henyélős. :))
Nem lebaszás volt, én egyszerűen csak azt hittem, hogy jobban rá fog pörögni a jónép a megmozdulásra...
De elég lapos a hangulat...
Nekem idén nyáron minden sajnos csak 90%, mert most épp projektváltás közepén vagyunk, stb, szóval azt nem tudom megmondani, hogy holnap lesz e időm ebédelni..
De ettől még mindenképpen úgy fogom intézni bármilyen dátum is lesz, hogy jöjjek, legeslegrosszabb esetben kicsit rövidített idővel..
Illetve van ismét ötletem pólóra, amint lesz egy kis időm otthon, előtúrom és feltöltöm
Igen, nálam az augusztus tuti nem. esetleg szept vége
Ha ezt most nekem jött Imi, akkor engedd meg, hogy megvédjem magam. Felvetődött 2 lehetséges időpont, amire azt írtam pár héttel ezelőtt, hogy az utóbbi nekem jobb lenne. Erre nem sikerült reagálnia az embereknek, nem lett kijelölve az időpont, nem lett konkretizálva így bátorkodtam szervezni magamnak programot. Augusztus nekem még jó lehet, de ha jól tudom az meg már Luká-nak nem lesz jó. Meglátjuk majd, de én azért nap mint nap meglesem a forumot, hátha alakul mégis valami.
De hát pont tőletek nem jött reakció...
Két hete azt várjuk, hogy méltóztassanak má beírni az emberek, hogy mikor jó nekik, de semmi...
Nem azt, hogy mikor nem jó, mert abból semmit nem lehet tervezni...
Mi is akkor gyerekes nyaraláson leszünk.
Szeva! Nekem már nem jó. Nem volt reakció meg egyezség az időpontot illetően, úgyhogy beszerveztünk oda nyaralást. Nekem júliusban nincs szabad hétvégém.
Nekem 90% hogy jó.
Elég gyenge a reakció.
Akkor a 26-27-28 kinek lenne jó esetleg?
Megvettem a felújító készletet a Nissin-hez is, de nem kellett.
A munkahengerekkel volt valami gebasz, de nem jöttem rá, higy mitől volt nyúlós a nyomáspont...
Minden megtisztítva, kicserélve, felújítva, mégis szar volt.
A következő lépcsőfok a Brembo Stylema...
Gondolom sokkal jobb lett tőle :) mar csak a fofeket kell a hozzá való brembora cserelni :)
zsivány
A fék újra satu.
Hozzatok konkrét döntést minél hamarabb
de akkor már a Tl-el?
Sziasztok,
Nekem is inkább az augusztus lenne a jó.
Tisztelt Vezír!ugyan ez aug?
Nekem egyenlőre mindkét időpont jó.
Szevasztok! Nekem nem lesz jó a 19-20-21. Inkább a másik variáns.