Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ne humorizálj má!
A lagzit el tudtad tolni, a céges utat meg nem?
Nekem a jelenlegi állás szerint a 28 lesz jó csak, A 21.-i hétvégén céges úton leszek, és 99% hogy nem tudom elcserélni
Akkor 21re hirdes Vezír
Nekem is jó a 21 és 28 is.
Feltételezem, a belseje csupa rozsda.
Na végre valami mozgás megindult.Nekem jó az időpont
Nekem jó lehet a 21es hétvége. Utána melózok.
Az augusztus nekem tuti off jön a baba
Szeptember végére 21.-i vagy a 28.-i hétvége nekem jó. Szerintem ilyenkor még jó idő van.
Jelezzen akinek megfelel.
Szevasztok! Hátha kell valakinek! Van egy hibátlan kilóméterórám és egy hátsó rotációs lengéscsillapítóm eladó! 15ezer/db.
Hahó Urak!!! Most akkor a VI.nemzetközi Szentesi Tl1000 találkozó èrdeklődès miatt elmarad???
UI.: Dr Ati siess !!!
Jókérdés..
ezt hogy sikerült?
Szevasz! Nekem van! Gyári, hibátlan!
Sziasztok!
Van valakinek eladó rúgostagja?
Igen nemrég. Szerintem jó helyre került
Aha, pár hete elvitték. Szerintem jó helyre került
elment végül a kis fekete?
Eladó megmaradt alkatrészek S-re.
Hátsó idom 11.000, fakó, de nem törött, nem repedt.
Eredeti indexrelé 2500.
Kipuff oldali vezérműtengely lefogató 8000ft. Menetek hibátlanok.
Szevasztok! TL1000S-hez keresek utas és vezetőülést. Akinél akad ilyesmi kérem szóljon, megvásárolnám.
Imi! ezt a vasemberes kalapot látom nem bírod elengedni :DD
Namittaláltam!!!!
oksa, köszi. a kevesebb Ah-ra hivtak még fel figyelmem plussz ugye hizzavalo tolto kell.
https://www.ebay.com/itm/MM-IO...
Az enyémben ez volt 3 évig, eladtam egy haveromnak, azóta az ő robogójában van. Semmi baja, teszi a dolgát.
A hidegre érzékeny, de csak a mínuszokra. Én nem motorozok télen, plusz fűtött garázs van, szóval nem volt gond. A meleg ellen (ugye nekem a blokk oldalában van) körberagasztottam a dobozt hőpajzzsal, szóval nem volt gond.
Az árából minimum 3 gagyibb akksit lehet venni, ezt neked kell eldönteni, hogy drága-e vagy nem... (viszont nincs egy kiló sem, szemben a savas akksi 3-4 kilójával)
Amúgy a nagytesóját tervezem megvenni, méretre ez még befér a dobozba.
https://www.ebay.com/itm/MM-IO...
Csak még vár a sorára...
Imi kéne egy kis tapasztalat megosztás a Lithiumos aksiról. Az enyém (no name) 7 év után feladta a harcot. Foglalkozzak ezzel a lithiumos aksival vagy nem ér meg annyival többet? A magyar hűvösebb időt mennyire preferálja, illetve a tied hány Ah-s?