Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Most vettem egy Tl1000S-t. Hazahoztam teletankoltam ,elraktam. Másnap qrva büdös benya szag volt és láttam csöppenik szép lassan a cucc. Úgy veszem észre hogy a tank aljában itt,gondolom a benzin szintjelző tömítése lehet,mellékelten küldöm a képet. Járt valaki így? Megoldása nem tűnik bonyolultnak vagy tévedek? Esetleg alkatrészeket hol nézzek hozzá?
Igen láttam, de hátha előkerülne szebb állapotú.
2 db is van eladó kék fehér...
Aztabetyármindenét.....gixer paradicsom
Nagyon frankó gyüjteményed van. Pár képet még tólhatnál róluk fel.
Az igen! Gratula, szép gyűjtemény már most!
Igen!
Gyüjteménybe kellene!
Viszonylag gyárias, pár esztétikai tuninggal.
Amúgy gondolom egy ilyen undertail van alárakva:
És a hátsó index is ledből van belefúrva a farokidomba. Mondjuk ettől még jól néz ki a képeken.
Csak nekem tünt fel,hogy hiànyzik a hàtsó rendszàm tartó.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/tl_1000_r/suzuki_tl_1000_r-15516448
Létezhet olyan TL 1000R Magyarországon ami szép gyári állapotú, nem fekete, és a tulajdonosa "van az a pénz" jelszóval megválna tőle?
Üdv!
Futó fórum társról tud valaki valamit? Szerintem az ő motorja volt a legnagyobb inspiráció a típus felé gyerek koromban..
Találtam gyári tárcsákat a vasra... k1 600-ról menekült már vagy 15éve és rám várt
jó móka lesz hajrá
Valami készül!
Szerencsém volt...
Koszi, igy sokkal jobb
Oké, akkor szerintem nem úgy van ahogy irod
A második után elgondolkodnék azon, hogy a baj velem van
Viccet félre téve még mindig nem írt senki tényleges bizonyítékot hogy ezek a hibák valóban visszavezethetőek a gyorsváltóra. A lefogazás teljesen kizárt, hogy a gyorsváltó hibája lenne.
Elhiszem, hogy a kapcsolókörmöket le lehet verni de ezt egy fabokájú ember kuplungolással is megteszi.
Sőt ez most vicces lesz de van olyan barátom aki panaszkodott hogy szar a váltója, mentem a motorjával és én sem tudtam vele váltani annyira magasan állt a kar. Lejjebb állítottuk és azt mondta, hogy most fasza, most tud vele szépen váltani. (Ez egy honda volt)
Részemről ez sima eszmecsere, még csak nem is vita.
Mellesleg én sem vagyok mérnök, csak egy felhasználó...
Max annyival vagyok előrébb mástól, hogy már négy blokkot rugdaltam szét.
Elotte pedig ezt irtam:
"mielott a gazt elvenned, egy picit elobb feszited mar a valtokart"
Igy gyorsabb, mintha akkor tenned mindezt, ha arra varnal, hogy elvedd a gazt.
En viszont palyan csinalom ezt, es szerintem egy kicsit mas, ha utcan egy alacsonyabb fordulaton csinalja az ember, vagy allandoan nyomatekcsucs kozeleben.

De hagyjuk ezt, nem az a kerdes, hogy en vagyok-e debil, vagy az elemelet, hogy a gyorsvalto rossz.