Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasztok!

Szreg-nek:ne búsulj tudod hogy van jó munkához idő kell...jó motorhoz meg egy kis türelem!

Most úgy sem tudunk motorozni!

Pláne törötten nem...

az enyém csak pár hetet tudott menni aztán lezúzta egy ottromba bamba WagonR+!!!!

Csak akkor szabad ilyenkor motort venni:-Ha kibírod nyárig hogy csak nézegeted!
-Ha nagyon jó állapotú vas!
-Ha nagyon nyomott az ára!


Sok sikert!

Szasztok:Tasi
Tasi!! a gs 500-od mikori évjáratú?? meg tettem fel kérdést neked a 500-as topikban...
Háát jó,igazad van de már ez is éveknek tünt.
Azért van még egy öreg kétkereküm, egy izs planetám.
neked még csak 2 honapja nincs motorod, jó neked
és mivan mondjuk berikz vel?
ő már a nyár elején összetörte sajnos(kötsög autosok)
engem meg 1 évre eltiltottak és ráadásul ez a szakmám.
Köszönöm mindenkinek a sok segítséget(pfvari,torro,Tasi)!
Nem akarom elkapkodni csak megőrülök így motor nélkül, már 2 hónapja eladtam a vasam.
pfvari.. kössz de azt a motort már hagyom, megnéztem még1szer alaposabban és tényleg sérült volt meg úgy is még a régi "agy" van benne!
Már gondoltam VTR-F re is, de valahogy mindig is a TL volt az álmom!Remélem összejön!
"mellesleg úgy tudom hogy az S-tipus műanyag deknije eléggé sérülékeny sőt valami
olyasmit is hallottam hogy valamilyen szivárgás vagy folyás szokott itt lenni!"

Jól hallottad...
Könnyen vetemedik az a szar ha pedig egyszer elment akkor inkább érdemes venni egy újat. Mellesleg vmi tömítőpasztával is szokták kenegetni, én is azt csináltam. De az a műanyag dekni egy kalap szar!
A módosabbak csináltathatnak hozzá CNC-vel mart deknit.
Szasztok!

Próbálkozom a tegnapi képekkel hátha...

szerintem szreg...az a fontos hogy ne siesd el mert én is nyár óta kerestem használható TLR-t,nem sok sikerrel!

Ja és azt hozzá kell tegyem hogy sok volt a kókány példány /hát az idom nem biztos hogy mindent eltakar pl a toldozott foltozott hűtőt stb...és persze voltam debrecenben,balatonbogláron és még sorolhatnám!

Csak október végén vettem meg az általam legszimpatikusabbnak itélt példányt,persze elötte hozzáértők is megvizsgálták...

nem árt keresni valakit aki ért ehhez a típushoz bár azt hiszem a problémák legjavát te is felismerheted!

A legfontosabb hogyha kipróbálod:-nem húz-e el valamelyik irányba...
-milyen a hangja a motornak,behúzott illetve kiengedett kuplungnál,természetesen a kuplungot is meg kell nézni!

_váltó állapota,hogyan veszi a sebességeket,egynyomon futnak-e a kerekek...

-mellesleg a gumit könnyű kicserélni de a lánc és a lánckerekek árulkodhatnak...
-azt is meg kell nézni hogy gyáriak-e az idomok,mert ha nem valószínűleg pályáztak a géppel vagypedig már törve volt és az olcsóbb javítási lehetőséget választották...(hacsak nem adja hozzá a garázsból a sértetlen gyári idomot a tulaj) de ez nagyon ritka...

mellesleg úgy tudom hogy az S-tipus műanyag deknije eléggé sérülékeny sőt valami olyasmit is hallottam hogy valamilyen szivárgás vagy folyás szokott itt lenni!

Szasztok:Tasi
Én még annyit hozzátennék, hogy tessék megnézni a kerekeket, fékcsöveket stb stb nagyon sok alkatrészben benne van az évjárat! Így azért ki lehet sakkozni, hogy legógép-e vagy sem. Sztem egyszerűen forgalmiban "98-as és 1ébként "97-es.
Mellesleg az origi "97-esek alapból erősebbek kb 7-9 lóval...igaz egyenetlenebb járásúak. Utána átírták a gyári befecskendezést a könnyedebb kezelhetőség miatt.
Annyit segíthetek még, hogy ha elküldöd a vázszámot, akkor megmondom az alapján hogy mikori évjárat ténylegesen...
Nem akarlak ilyesztgetni, de ilyen esetben elgondolkodnék hogy nem legózott, összerakott motorról van é szó... Ne legyen igazam, de sajnos könnyen előfordulhat... Elvileg a 98-as TLS-eket már gyárilag az új vezérlővel szerelték... Nekem gyanús hogy vázcserés a kicsike, de ez csak látatlanba személyes vélemény... Mindenesetre légy gyanakvó...
Szasztok!

Berikz nem tudom azt tudom hogy vett egy limitált hayabusát anno és nagyon gondolkozott rajta hogy a TL-től megválik...aztán hogy eladta-e azt nem tudom!

Megmondom az őszintét én meg sem néztem milyen elektronikája van az enyémnek,pedig tudtam hogy van ilyen hiba!

Nekem a BLackmotors-nál azt mondták a srácok hogy a 2000.-es évjáratot vegyem meg,mert abban már ezt a hibát kiküszöbölték, mellesleg a TL-R nél nem volt olyan sok hiba mint az S-nél!

Azt kéne tudni mennyit szánsz lóra,jól nézz körül mert most szezon alatti áron lehet hogy sokkal fiatalabbat is vehetsz!

+ha már itt tartunk,szerintem a fekete szebb!

Sok sikert a vásárláshoz!

Szasztok: Tasi
Szerintetek ilyet nem érdemes megvenni?
Ma néztem egy TL-S t és rajta volt a zöld kis matrica, de az elektronika szám nem volt jó.0-ra végződött.Akkor ez most hogy van?Amúgy 98-as volt egész egyben!
HÁt ez nem megy
megpróbálom feltölteni a képeket megint.
Nem nagyok a képekű

egyébként Hello! Mi a helyzet?
Méretezzétek át a képet, biztos túl nagy a mérete...
Tasi!

Az a fekete is eladó volt nem rég nem? Mert úgy emléxem,hogy láttam vhol.
reménytelen...

Írjunk levelet a legfelsőbbeknem...ez tűrhetetlen!!!

Szabotázs!

nem engedik hogy kiéljük képnézelődési hajlamainkat...

Szasztok!

Tasi
Ez nem is az én készülékem
Még suliba vagyok,innen netezek.
Berikz-nek

A hiba nem az ön készülékében van!!!

Tasi
hát ez király...nekem se teszi fel
na megpróbálom megint
őőőőőőőőőőőőőőőőőő... illetve lennének