Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Egy motoros facebook csoportból találtam ide :) Hamarosan eljön a motor vásárlás ideje, 2-3 hét. (jogsi addig pont meglesz) Mindenképp Tl-t szeretnék. Esetleg konkrétan ezt a gépet ismeri valaki?

https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/tl_1000_r/suzuki_tl_1000_r-14340536

Köszi. Gergő
Hát ez most tényleg soványkára sikerült, de legalább mentetek. Nekem mostanság nem jut időm ilyenekre, néha már azt is érzem hogy felesleges ez a motor,de aztán elhesegetem ezt a gondolatot. Legközelebb én is megpróbálok menni, remélem sikerrel.
Sajna nem tudtam menni pedig nagyon akartam, na de majd legközelebb.
Jót motoroztunk,csak kevesen voltunk.Hol vannak a Tl fanok?Jó páran megsasolták az öreg vasakat,főleg az imiét.
Yo!
Amúgy nem volt egy nagy szám annak aki nem tesztmotorozott. Pl nekünk.
Viszont mivel pont útba esett, elugrottunk a Mátrába is, szóval a motorozás része az király volt!
Ja, és mini TL tali
Na milyen volt skacok a grill party?
Fasza, én is.
Okés,ott leszek
Kecskemét meki parkoló jó de10-kor?
Gondolom jössz az M5-ösön, oszt kész.
Nekem mindegy,talizhatunk előtte is.Hol gondolod?
Én épp Dobogókőn punnyadok.
Holnap megyek, ha jó idő lesz, és eddig úgy tűnik az lesz.
Valahol összeröffenünk előtte, vagy ott találkozunk?
Holnap jössz?Egy kicsit sasolnánk,utána mátrázhatunk.
Sajna lagziba megyek,inkább mátráznék
Urak a holnap nekem kuma családi okok miatt... viszont kb 1 ora mulva elugrok Mátrában ha gondoljatok lehet csatlakozni
Hát nem egyszerű a dolog. A ház felújításhoz minden pénz jól jönne, de ilyen állapotú TL-t még nem lenne szívem elvesztegetni nagyon ólcson. Első tulajtol vettem két éve. Reménykedem, hogy csak elviszik.
Mondtam én!
Igaz utolsónak biggyesztettem oda, de akkor is...
lassan aksi vasarlas lesz.
meg lett a hiba! az aksi ugy nez ki mar nem tekert elegge. feltoltottem pocc roff :)
lehet tankolni se ártana...
tekerni teker szepen(amugy megneztem a csatit) . itz vahy szikra vagy benya nem lesz. a pumpa mondjuk zúg
Tavaly nálam is volt hasonló esemény.
Nekem az indítóreléből csúszott ki a csatlakozó. De csak annyira, hogy a helyén maradt minden, csak épp delej nem volt. Oszt találd meg a hibát...
Szerencsére egy nap szerelés után, mikor már idegből végigrángattam az összes kábelt, szétugrott a cucc, és a lifegő csatlakozó már mutatta, hogy mit nem sikerült rendesen összeraknom.
Nem árt neked is ránézni.
Plusz kuplungkapcsoló, sztenderkapcsoló, biztosítékok, akksi...
holnap az lesz. igyekszem
Van még idő a javításra
na urak johet az okosság! Multheten elmentem matraba Imivel semmi gond. Most inditottam volna se kep se hang. hibakod nincs, pumpa megy. egyenlore borcsa nekem igy off