Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden tavasszal pajszerral kell belepréselnem magam, szóval vannak bajok, aztán gyors fogyókúra. De lényegesen jobb volt amikor megvettem. Szerintem összement.
Köszi nem, csak Öhlins vagy Wilbers játszik. Öhlins nyilván a sárga rugó miatt elsődleges, Wilbers csak akkor, ha találok viszonylag olcsón...
Bocsi, nem vagyok versenyző.
Pályáztam párszor, de nem az én világom.
Amúgy a szürke ruhámon megkoptattam a koptatót a Mátrában, hemperegtem is háromszor, nem vagyok rá büszke...
Ezen a ruhán sértetlen is fog maradni a koptató remélhetőleg, bár a tépőzár kicsit kezdi elhagyni magát.
Bitubot lattam mar bajororszagban, 2 db-ot 3 even belul, ha lesz megint megvegyem neked? :D
Az sem rossz, hogy immár 12 éve jó még rád a ruha.. Én már 2 mérettel bővebb lennék...
hat jah latom a terdkoptato meg sertetlen
Én 2008-ban vettem a ruhát használtan Ebay-ről. Azt nem tudom, hogy előttem mennyit használták, de patika volt.
Szóval nálam teljesít már 12 éve.

A hátsó futómű most épp gyári, de vadászok egy Öhlins-re vagy Wilbers-re. Csak az új árát nincs kedvem kifizetni, úgyhogy japanunicorn-ban bízok.
Az eleje K4 GSXR villa Öhlins rugóval, R1 féknyergekkel, meg Nissin radiális főfékhengerrel, fém fékcső, stb. Nagyjából semmi se gyári
14 éves az a ruha vagy akkor kezdték gyártani?

És milyen futómű - fék upgrade van a motoron?
Dicsak, megint a nap képe lettem? Zsír!
A ruha egyébként asszem 14 éves, SMX néven ment.
Volt egy komolyabb cucc is annak idején, ott még a púp is műanyag volt a hátán, brutál volt, de nem találtam sehol, aztán jött ez.
Most látom a képen: Melyik Alpinestars ruha ez amin ilyen 'robotikus' alkar van?
Nice shot from Kanyarfoto....
S. K. E. F. T!
Jóbarátok!
Vegyél tampont vazze!
Oszt mégis honnan, mer én minden nap nézem a netet, de egy éve nem láttam sehol eladót...
"Ma jött meg"..!
Nemcsodálom.
Már eladódott...
Megvan még az akrapovic s re?
figyelek
Aztán siettem vissza és nem figyeltem hogy 890/l ért tankolok.
Hátsófék, aztán a teleszkópszimmering, emiatt még az elsőfékre is ráment.
Indítózár alatt, konzolon.