Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép felhozatal!
Miért akarsz bukógombát?
Kérdezz bátran!
Hali!
Amihez nem kell idomot fúrni, abból két fajta van. Elméletileg...
T-Rex néven fut ami nekem meg J3sus-nak van, de már nem nagyon lehett hozzájutni, a saját webshopjukban sincs.
A másikat Vanzuki gyártja,, őt fészen megtalálod Jim Houlihan néven, meg kell érdeklődni. De arra sincs sok esély, mostanában nem nagyon gyárt semmit...
Sziasztok, a TLR-en van 'dedikált, ajánlott' helye a bukógombának? Hova érdemes rögzíteni? (hogy védjen is, és ne szakadjon le - megoldható idom átalakítás nélkül?
Imi baszki és mi hol vagyunk? :)
ezt a videot most talaltam 942-tol egesz jo hangja van a yoshi-nak
http://youtu.be/ay38spV6WBM
Üdv mindenkinek! Motorvásárlás előtt állok, és eléggé gerjedek a TL1000s-re. Tudnátok esetleg segíteni kicsit, hogy mire érdemes figyelni vételkor? Esetleg valami tipikus gondok amik ennél a modellnél előjöhetnek? Bocsika, hogy idepofátlankodtam, de gondoltam hol máshol érdeklődhetnék jobb helyen mint itt a TL fórumban Előre is köszi!
Fotó?
Családi rendezvény van a 4napos ünnepben.Előtte vagy utána jó!!!
TLR-hez Yoshi rendszerhez.
Nem rémlik, mihez kellett?
Én is kértem, de nem készült el soha.
Neked , borcsának én adtam,de ki lehet a harmadik???
Akkor az enyémet nem adom!
Így van, kölszönadtam, vagy csak nem találom, van vágatva csatlakozó még, még cső is de össze kell varrni.
Olyanra gondolsz amit kölcsönadtál valakinek, és kéne vissza, vagy csak hirtelen kéne valahonnan mondjuk műszakihoz, vagy lemásolni?
Mert nekem megvan amit az M4-hez csináltattál valamikor rég. 54mm-es csőátmérővel.
Nem maradt valakinél véletlenül 2db 4csavaros dobátalakító?
nem. csak költözés lesz vidékre, ezt meg sajnos nem tudom csinálni vidékről
Részemről is jó:)
sherlock holmes the end?
Nekem Okes lehet
Elsőre azt mondom, hogy jó lehet. De ígérni nem tudom, új melóhelyem lesz augusztustól, fogalmam sincs, hogy hogyan fogok ott dolgozni, mármint melyik napokon. De természetesen majd valahogy megoldom.