Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Segítség kellene,hogy hol tudok bukógombát venni TLR-hez, ha egyáltalán lehet,mert ha jól látom bal oldalt hely sincs neki felrakni.
A másik,hogy milyen fékbetétet ajánlotok bele,mert ami benne van azt kicserélném mert eléggé gagyi.
Előre is kösz.

BerikZ
Mintha a Szörnyecskék c. filmből
Ez a rejtvény!!!

Egyébként fogalmam sincs de marha jól néz ki
BerikZ ez milyen élőlény? mert Én nem jöttem rá...
Iggen, Őket láttam Mégsem a bélyeggel volt a gond...
JaB az igazolványomban pont van két olyan kép....
jaja. Amelyiken nem az eredeti van hátul az gsx-r 1000 k4-é.
Nem is a hátulja kellene nekem hanem eleje meg oldala. Ha eldől a motor a hátulja pont nem törik mert a két dob megtámasztja
Ha jól emlékszem, a vasadról két képet is láttam itt és két különböző idommal
Hát köszi akkor marad az eredeti
Kéz alól vette egy srácótl, aki Németországban csináltatta, ha jól tudom. Én is csodálkoztam, h itthon nem lehet rá utángyártott idomokat kapni...
1ébként ha német címek érdekelnek, ahol tudsz venni utángyártott idomot akkor tudok párat csak sajnos némileg húzósabbak, mint az itthoni cucc.
torro!

Ha tudod légyszives kérdezd már meg,hogy hol vette az idomokat ,mert kellene nekem is és sehol nem találok.
Jah ő a Vagyóczky Pisti! Az a TL-R kurvára ottvan a szeren...
99-es volt , 36e-el, 6eztenként szervízelve és teljesen megkímélve!!!
1.350-ért és k*rva jól jártak vele!!!
Mennyiért sikerült eladni? (ha megkérdezhetem) Ja és mikori évjárat volt?

Ezt a képet meg nem tudtam kihagyni
Látod - Látod!!!
Pedig a jó öreg Suzuki...
torro!

Nem ő a haverod véletlenül?
Miaz JaB váltottál R1-re?
No, ha már így belekezdtem, megírom a bizonyitványom egy kérdés keretén belül: Miért is kell melegíteni a kéményt?
Ha a Blueflame-re gondolsz, az nem fényezés hanem kicsit megmelegítették.
Viccen kívűl a Micron az festi az ilyesmit, de ez nem olyan hálistennek mert az izibe elkezdene kopni, lepattogzani.
Te torro! Most nézem, milyen fura fényezése van a kéményednek...

A mérlegelésről:
Teletankolva a TL-S 217 kg körül van, a TL-R pedig 233 kg katalógus szerint.
Szal jó húsban vannak...

Hehe ismerősöm TL-R-jét nem tudták lemérni versenyidomokkal, kikönnyítve ahol lehet, lámpa nélkül stb mikor indult vele a Dunlop Trophyn asszem. 200kilóig mért a mérleg...a mérlegelő vagy ötször újramérte mer aszitte elbaxta.
Mennyi a TL önsúlya
De én még témát se tok felhozni, me még nem is ültem nagymocin
kodi gépközelben vagy?
naon hejes és akkó mikó teccik érteni tl szép!! r6 gyönyörű zx 636rr csodálatos!!!