Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ami nem is Tsx blokk hanem Suzuki Rg :D
Ha valakit érdekel van egy 6sebességes 125-ös vízhűtéses tsx blokkom! Ha van igény küldök képet!
Üdv. Valaki nem tud hátsó lábtartót Tsr-re?
Kepesmotoron volt fent tsr bontás. Keresd ott neki szerintem van még!
Hívd fel a FULL GAS-t mondd hogy szuzuki alkatrész érdekel kapcsolnak egy mókit és már alvásszám alapján van is egy gyárid. Én pl a kuplungnál lévő kis axiális tügörgőt rendeltem onnan 3150 huf volt!
Helló Urak!
Igaz nem teljesen ebbe a fórumba illő ,de nem találtam ehhez közelebbit.
Suzuki TS 50 ER a probléma tárgya.
Örököltem ezt a kis motort és olyan gondom van vele,hogy 4000-nél nem akar tovább pörögni terhelésen.
Alap helyzetbe 10.000 ig leforog,de mikor mennék vele akkor csak max 4000.
olvasgattam,hogy van benne valami folytás elektronikusan.
a motor 1980-as gyártás.
Ha bárki tud érdemleges segítséget adni azt szivesen venném.

Köszönettel
Sziasztok!

Olyan gondom lenne,hogy akárhányszor cserélek a hátsó kerékbe csapágyakat,összetöri..a 2 oldalsó távtartó eredeti,viszont a középső nem. Nem találok hozzá sehol középső távtartót,nem tudom,hogyan tudnám megoldani..
Valaki tudna ebben segíteni?
Nagyon köszönöm előre is !
Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne hogy vettem egy suzuki tsr125 (91es) öt de sajnos nincs meg hozzá a tűszelep a karbiból. Valaki tudna nekem segíteni hogy honnan tudnék ilyet beszerezni vagy ha valaki lenne olyan rendes és kivenné a motorjából és lefotózná nekem és lemérné a főbb méreteit azt nagyon megköszönném. Vagy nem ismer valaki egy olyan oldalt ahol megvan ennek az alkatrésznek a műszaki rajza ?
Köszönöm előre is
Helló!

Esetleg a hibás váltóból nem adsz el fogaskereket vagy az egész váltót? Ha adsz telefonszámot felhívnálak.

Üdv
Sziasztok engem érdekelne TSR 125 komplett váltó!
Köszönöm!
Ts 125 x krosszosítva, honda idomokkal átalakítva eladó. Henger fúrás, dugó csere, főtengely felújítás óta kb 2 órát használva! Légszűrő új, gumik jó, teleszkópok kitűnően működnek. I. ár: 120.000.-
Sziasztok tsr 200 hoz kellene karbulátor mikuni tm ss30 sűrgősen. 1991 es motorhoz
Sziasztok. Tsren kinek hol nyit a power? Mert van itt 2 de az egyik 7nél a másik 5nél vált. Lehet ezt valahol szabályozni? És milyen gyertyát ír elő a gyár?
Akkor nyugodtan mehet bele az a 20as simmering. úgy tudom hogy kisebb a belső àtmérője 1.5mm rel mert annyit kophat. de mérj meg egy ujat és kiderül.
A főtengely 20-as, de a gyári specifikáció szerint 19,6-os főtengelyszimering kell bele, ráadásul az egyik oldalon van egy kis pereme is. Nem tudom feltétlen így kell e lennie, de valamiért kitalálták...
Soport motoron bontanak egy tsrt. Kérdezz rá!
*TSR 125-1991
Sziasztok!

Hátsó kerékbe távtartót nem tudja valaki honnan tudnék szerezni?

És esetleg ha valakit érdekel cross csizma: http://olx.hu/hirdetes/axo-box...
Köszi előre is .
19,6os a főtengely vagy a régi simmering?
Hát pont olyan nincs. A kisebbik 19,6*37*8 helyett 20*37*7, a másik az talán olyan méret, csak nem pont olyan külalak...
Beviszed csapágyboltba, oszt adnak. kb 1500-200 ft volt asszem a kettő... Semmi spéci nincs benne
Ha nem spéci méret akkor csapàgy boltban, ha igen suzuki kereskedésben!
Nem tudjátok véletlen, hogy hol tudnék beszerezni ts125x főtengelyszimeringeket?
Sikerült elküldeni a powert?