Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló, engem lehet érdekelne a TSR tartozékok, helyileg hol van, elérhetőséget ha adsz akkor kereslek.
Van pár feleslegessé vált cuccom: Rendszámtartó, lábtartó, és a szerszámos készlet tartója.
sziasztok ! Olyan kérdésem lenne , hogy tsr125 be a főtengely hogy birt elmozdulni mikor a hézagolo lemez a helyén volt a fötengelynél!?
Segitséget előre is köszi!:)
Kipufogód ( rezóban nincsenek elszabadult elemek? )
Nekem volt egy rezó amit ki kellett dobjak mert bellül
tönkrement. Akkor teljesen elmentek a lovak és 2x annyit evett a moci.
Új rezó megoldotta.
Nem tudom mekkora a gyári főfúvóka.
Viszont az biztos h amennyit írtál fogyasztásnak
az nem normális.
Én sípályán (nyáron) fel alá mászkáltam 2 személyel
~60km kb 4 literből.
Ja!, és az nem lehetséges hogy túl nagy a főfúvóka benne?
És ez akkor is sok ha terepen erdőbe használom?
mert azért huzom is neki de én is nagyon sokallom a fogyasztását!
Porlasztót állíttassad be egy motorszerelővel.
Nyilván valami nincs rendben a géppel.
7-8 liter 100 on még oké. de amit te írtál az túl sok.
Fejidomot lámpával műszerfallal felfogatással együtt mennyiért adnád?
Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy a 200as TSR-em lazán beveri a tankot 40km környékén. Normális?
ÜDV!

TSX 125-höz eladó Blokk alkatrészeim vannak akit érdekel irjon.
Sziasztok tudna nekem valaki válaszolni arra hogy az én motoromban mindenhova az van beleírva hogy TS200RR hogy az más fajta vagy csak szimplán mindenki lerövidíti TSR 200-ra?
Hali!

Aztak***a... ez szerintem nagyon messze van a normálistól :D
Nekem TSR 125 van,nyáron mértem fogyasztást(power nem működött) ,kijött 2x is 5L/100km,1x pedig 5.2L/100km,de ez csak aszfalton,városban és nem tatásan..amikor ment a power és csutkáztam akkor 7-7.5L/100km,de powerrel is el lehet járni 7 alatt,bár ez nem 200as.
Amit mondasz meg hogy ráadásul nem is húz teljesen mikor normálisan folyik a benzin az csak az lehet hogy sokall szerintem, visszább kell venni és jobban is fog menni+kevesebb lesz a fogyasztás.Egyébként ha van power és kinyomod akkor tuti kevesebb fogyaszt valamivel,csak szarabbul is megy.
Üdv!
TSR200 motorommal 37.5km-ert mentem terepen(azért néha huztam is neki), és megette az egész tankot(7liter). Ez normális? Mivel lehetne csökkenteni a fogyasztást?
És azt vettem észre, hogy amikor a benzincsapot elzárom, és amikor már kevesebb benzint kap úgy, akkor jobban kipörög gázcsavarásra, pörgősebb a motor, miért van ez?
Válaszokat előre is köszi!
Szerintem a kuplungkosár bronzperselye lehet a csörgés oka. Szét kell szedni megnézni, hiába találgatunk.
a kis 200/225 imádom a kis dögöt :)
üdv
TSR 125 höz lenne e valakinek henger+dugó?:)
Üdv, vettem egy ts 125-öst, és a power szelep helyén ezeket találtam. A dugattyúk átmérője 24 mm. Nemtudom hogy egyszerűen helyettesíthető-e a gyári alkatrészével, vagy már a hengertest is lett marva. Hiányzó alkatrészeket keresek megvételre. Esetleg jó állapotú hengerrel dugattyúval együtt.
Üdv.
Nem tudja valaki véletlenül hogy a TSR-nek és egy másik motornak nem-e egyezik meg a hengere?
Van egy suzuki tsr 125 fel lett ujitva mindene a blokkban.Most valami zörög benne,de ha behuzom a kuplungot szép csendes hangja van.Mi lehet a baja ha valakinek volt már ilyen problémája és rá jött mi baja írjon.Köszi
Sziasztok!
TSR200-nál olyan problémám lenne, hogy az előző tulaj azt mondta hogy 100km-en evett neki 8litert.
Na nekem 50km-en eszik annyit. A motor elvileg egy kissebb generálon esett át, lehetséges hogy nincs jól beállítva valami?
Előreis köszönöm a válaszokat!
JA, és valaki tudna egy olyan oldalt, ahol tudok hozzá rendelni első teleszkóp védő idomot?
Helló
nekem van kovacst1em@citromail.hu
Hello!
125 tsr-hez keressek jó állapotú víz vízhűtőt!
Hello!
125 tsr-hez keressek lendkereket!
Sajna nem. A tengelyt még egy esztergájos megcsinálja. De a powert azt necces lesz. Ujonnan meg horror.
a két szelep kellene plusz az a tengely ami összeköti a kettőt és az a kis himba a közepén . esetleg tudnál segíteni ez ügyben?