Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok valaki ért a powerszelep beállításához? Én akárhogy állítom teljesen zárt állapotból teljesen nyitottra soha nem nyit. Vagy alul vagy felül marad hely. Nem tudom hogy gyárilag ilyen, vagy valami baja lenne.
Az egyik 5ös fölösleges..
Szevasztok! Régről beragadt alkatrészek árában kellene segítség!
Mit érhet egy komplett 125 tsx gyújtás? Értsd alaplap+tekercsek+lendkerék+trafó?
Esetleg egy egész blokk henger nélkül, üres kuplungkosárral?
De van még váz, rezó és teleszkópok is..
Tájékoztató árak jól esnének! Ha nem kell a srácnak, aki miatt előkotortam, minden eladó kesz!
Telefonon is vagyok.. 70 31558898
Valaki bont tsr-t?
Meg van még?
Próbálok :D Azt hiszem eldőlt!
Ha van robbantott rajzod akkor arra hallgass.
Nem igazán értem az érvelésed, betettem a csapágyat, csak fordítva. Minek nincs értelme?
Mentem vele, működik, de a biztonság kedvéért holnapután szétszedem és ránézek.
Azt értem, és ésszerű hogy a forgó rész felé vannak a tűgörgők, de attól tartok hogy elötte úgy lett berakva ahogy Te mondod, és láttam az eredményét. Épp az anyagminőség miatt gondolom hogy a tengely felé néz, hisz az acél...olajzófurattal a tányéros felén. De így az egész csapágy fordul és nem áll, de attól még a tűgörgők gördülnek. Robbantott ábrát is így értelmeztem.
Lehet hogy tévedek, ez csak paraszti ész. Csak nincs eddig ellenkező magyarázat.
Hát erösseb az biztos de viszont a tengej áll ha nem teszed a ketö közé akkor semmi értelme a csapágynak sem.
A motort eladtam, a kipufogó és a vákumdob sokat dobott a hangján és a teljesítményén is sajnos nem tudom a méreteit a vákumdobnak :/
Hát én fordítva raktam össze. Robbantott ábra alapján nincs ott semmi alátét. A nyomólap meg aluminium persejezve nem hiszem hogy bírná a tűgörgők futását. A tengely meg combosabbnak tűnik. De ha rosszul gondolom mondjátok. Szétszedem ...

Jaa de az meg van tuningolva egy edzett japán alátéttel is hogy ne a nyomolapon szaladjon az axiálcsapágy bele.
Már összeraktad?
Hello! A szabad fele van a nyomó lap felé
Segítséget kérek kuplung összerakás ügyben.
Ugye van a nyomólap mögötte a csapágy, majd a ricnis tengely. Kérdés. Mivel a csapágy egyik fel nyitott, így a nyitott- tűgörgős fele merre néz. Tehát melyik irányba kell beépíteni?
Nem vagyok biztos a dolgomban!
Ki kell várni. Lehet nyaral.
200cc előnyben
Eladó rendszámos gépet keresek.
2 napja próbálom... a hívott szám jelenleg nem kapcsolható. ..
Bontottan francia1 felhasználónál?
Sziasztok.
Keresek 125 TSR-hez kuplungot, nyomólap, fogas tengely, csapágy hármas érdekelne. Az enyém is széthullott, megvettem az új csapágyat és azt is szét.ta kb 500 méteren.
Sziasztok. Kerdezni szeretném hogy az 56.94-es dugattyuhoz mekkorara furassam a hengert? Mekkora illesztesi hézag kell? Ha rakom össze mire figyeljek?