Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Próbáltam már karburátorral játszani de semmi eredménye.
Sziasztok! Lenne egy olyan bajom hogy a moci üresen kiforog teljesen de terhelten lefullad.
Sziasztok, Rendszámozható tsr 125-öt keresek. Aki tud segíteni, kérem hívjon. 06307741326
sziasztok engem okvetlenül érdekelne tsr 125 power szelep . barki tudna segíteni? 06204299505
Szia, írtam üzenetet!
Sziasztok! Eladó power szelep suzuki TSR 125-höz ha valakit érdekel
Itt össze tudod nézni a kódszámokat.
A komplett váltó egyforma.

( https://www.bike-parts-suz.com... )
Sziasztok! Keresgéltem a témán belül, de nem igazán találtam konkrét választ arra hogy a TSR 125 és 200 alkatrészei mennyiben egyeznek meg. Nem találtam neten szinte semmit a 200-ashoz, csapágyak meg szimmeringek nem érdekesek mert azt méret alapján lehet, de például tömítésekkel gondban lehetek. Tud valaki infóval szolgálni?
Sziasztok! Motorvásárlás előtt állok és tetszik a TSR200-as. Tájékozódásképp kerestem hozzá alkatrészeket de nem igazán találtam, csak dugattyút szettet. A csapágyak, szimmeringek és hasonlók nem is zavarnak mert azt méret alapján tudok venni, de például tömítést sem találtam. A kérdésem az lenne, hogy mennyiben egyezik meg a TSR125-ös blokkjával a 200-as? Ugyanis ahhoz találtam viszonylag sokat, csak nem tudom kompatibilis e.
Üdv valakinek nincs jóállapotú eladó suzuki tsr 200 ?
hello járo motornál be rakom egy be ránt egyet és lefullad hallacik hogy a kuplung ki emel mi lehet a baja?
sziasztok suzuki tsr 125 bontot alkatrészek eladók érdeklődni telafonon 06304053450 és egyéb bontot motorok
Szia! Meg van még! ;)
Szia engem erdekel ha meg van meg
Valaki tudja mi a különbség a 200 as és a 25 ös TSR blokkfelei közt?
Csak a forgattyúsház kisebb vagy van más eltérés is?
Tsr 200 hátsó villa idomok és hűtö érdekelne ha van valakinek írjon b.mark96@citromail.hu ra
Helló hűtőben tudok segíteni ha kell. kovacst1em@citromail.hu
Tsr idomok első hátsó féktárcsa és hűtő lellene ha valakinek van esetleg az irjon b.mark96@citromail.hu ra előre is köszönöm
Sziasztok!
segítségre lenne szükségem!van egy tsr200 as motorom,magas a benzinszint folyamatosan csöpög belőle a benzin,szétszedtük és hiányzik belőle az a kis pöcök amivel elvileg az üzemanyag szintet lehet beállítani,olyan kérdésem lenne hogy ezt be tudom e szerezni valahonnan vagy csak szettben lehet kapni? és még annyit hogy a Mikuni gondolom gyári karbi rajta?!
Hello! Engem érdekelne!!! Írj egy telefonszámot kérlek .
Szia engem érdekelne
helo nekem van muszer falam ha kell barmi irj
heloo berugo rugod van ??
Szia engem érdekelne ha van müszerfalad meg egy két apróság
Gyári mikuni karbi van rajta?