Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valakit érdekelnek, vannak még alkatrészeim TSR 125-höz (SF15A). a motor már nincs meg.
Üdv,nem tudja valaki hogy TSR 125 karburátor tűszelepet ami szabályozza a benzinbeáramlást ,hol lehet venni?
engem érdekelne
sziasztok keresnék suzuki ts 125 r henger dugó powert 1998
üdv keresnék suzuki ts 125 r henger dugó powert
Sziasztok! Keresek jó álapotú suzuki tsr 125 hőz hátsó fék nyerget és fék tárcsát.1984 évjátú meg eredeti vég dobot és hátsó teleszkopot tudtok segiteni?
Sziasztok! Ts200 r hez szeretnék powert. Akár meg is csináltatom, csak rajz kéne a méreteiről.
Hello.
Suzuki tsr 200-hoz van hengered?
A karburàtor èrdekelne a TS125x-re keresek.Ami a dobozban van annak mekkora a szìvòcsonkja?Megvan mèg?
TSR200-hoz keresek rezonátort.
Szia! Érdekelne a rezonátor!
Hello érdekelne hogy meg e van még a henger?
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy valaki nem tudja véletlen hogy milyen méretű csapágy megy a hátsó keretbe? 94 és elvileg.....

Előre is köszönöm....
sajnos nincs meg a teljes szett,csak néhány darab
Hello engem kuplung lamela èrdekelne hogy meg van e mèg ?
szinte csak a ház van,talán még benne vannak a fúvókák,a tűszelep,úszó meg ilyenek hiányoznak :(
méreteiben stimmel a tsr-ével, mi hiányzik belőle? Ha van képed megnézném. köszönöm
az egy rg 200-as karbi és igencsak hiányos,(nem olyan mint ami a tsr 200-on van)de ha kell még tudok róla képeket készíteni
Helló! A karbid meg van még?
RG 200 blokk/TSR 200 alkatrészek eladók
Szia! Ha még megvan a power engem érdekelne.
Suzuki tsr 125 keresek komplett blokkot
Szia engem érdekelne a TSR200 henger meg a főtengely ha megvan még.
Köszönöm a tippet!
haverom dr350-jén teljesen megegyezik a fék a tsr 200-éval,direkt néztük,még betétet is tőle kaptam a tsr-emhez,a tárcsa is ugyanaz