Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ne vicceskedjünk már...
Két hete csütörtökön. Én is beszoptam.
Már a traffihunter oldala is jelzi, kint van egy CAM-S1 (vizipók) meg minden irányba sima térfigyelő kamera, gondolom azok hugo-sok is.
Került az M7-re is a Shell kutak közelében, volt is nagy baleset amikor szerelték pár hete.
Igen ennyi az átfutása a múltkor volt nekem is para... de aztán nem jött semmi.
8-10 nap és meglátom
Basszus beleszaladtál?
Óvatosság, na az nem volt.
Fix traffipax, csak óvatosan.
Hello,

Sörédnél tettek fel kamerát, előre jelző táblával. Na most, az hugós matrica-figyelő, vagy sebességmérő(is)?
Hello mindenkinek!
Nemrég lettem egy 2005 Kawasaki ER-5 büszke tulajdonosa.
Székesfehérvári vagyok, szombaton reggel/délelőtt indulunk barátnőmmel Balatonlellére hétvégézni, és ha esetleg más is indul akkoriban abba az irányba, szívesen mennénk többen.
Üdv,
Viktor
Nekem adtak kedvezményt, 7500Ft/kép.
Micsoda zőőőd fasor:D!
Ihletet adtál, tegnap mentünk egy ilyen kört. Pont 154km volt.
Szombatra "csak" 25 °C környékét mondanak, az épp ideális motorozáshoz. Mondjuk, az kedves Tőled, hogy nem alázol meg újra és újra minket az állandó bevárással.
Megy a hóhér (de azé’ kösssz ). Meleg is van, messze is van… és miután kellően kinyavalyogtam magam még megemlíteném, hogy a rotációs kapával nincs kedvem állandóan bevárni titeket. Inkább felfedezem a környék kitaposott ösvényeit.
Én a helyedben már megnyugodnék. Mi rég megkaptuk, szerintem a Tieddel sem várnának ennyit, ha lenne csekk.

Fiiiiiiigggyyyyyiiiii! (most fűzlek) Nem gyüttök` egy Dobogókő vagy Pécs karikát hétvégén? Csinálhatjuk úgy, hogy beleférjen 80 km-be. Négyszer.
Nem tudom. Eddig nem is néztem.
Megkerestem a cikket. Háááát, nem tudom. De mivel már befizettem, szerintem mindegy is...

Hétvégén lehet megyünk egy Dobogókő vagy Pécs és környéke karikát. Játszik Neked valamelyik? Jöttök? Egyelőre csak ketten vagyunk, de mingyá` megfűzöm a tutu-t, meg a Matskát.
Drága fotózás volt, viszont ha csak egy képet kérsz akkor megúsztad volna 11.250 Ft-tal.
Nekem tuti a 89. napon fogják kézbesíteni. Csőre töltött kutyákkal várom a postást.
miért vagy a legalacsonyabb sorszámú képen a legtávolabb?
Múltkor olvastam valamit az új trafik hitelességének kérdésességéről talán a totalcaron.
Üdv itt :) Jómagam ugyan nem vagyok aktív fórumtag és sajnos nem is magyarorszàgon élek de azért üdv a "köreinkben" Ahogy olvasom a kommented, úgy làtom hogy a fejed nem dìsznek hasznàlod
50-essel is lehet jót motorozni..sőt... A létràt meg hasznos végig jàrni ezt tapasztalatból tudom,szükséges némi tapasztalat mielőtt az ember felül egy 100+ -os gépre! Szélesebb utat
Sziasztok :)
Nem hiszem hogy sokan vannak, de én itt lennék Székesfehérváron egy remek 50cc "motorral" amivel imádok gurulni
Remek érzés, és minden tiszteletem azoknak akiknek intek, és visszaköszönnek Nagyon megtetszett számomra a motorozás, később szeretnék nagyobb motort is, egyenlőre pénz kérdése és természetesen a tapasztalaté is ( meg életkor ) mivel szeretném végig járni a szamárlétrát és nem egyből valami nagy szörnyetegre felülni
Köszönöm hogy itt lehetek!
Sziasztok,
Ma ,szombaton Bodajkon 16.30h - tól a Tó mellett, Petőfi utcában Stunt bemutató lesz. Motorosok: Végh Tamás "Tompi" .Boros Bence "Beny"
Naná! Indulok is edzeni.
igen, mozogni pedig kell!
Persze, jó kis kanyarok azok... Még jó, hogy Tom nem volt velünk, ő így tuti megúszta.

Nyomod még a kettlebellt?