Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Jövőhéten hétfőn megyek haza egy hétre motorkával. Fehérváron szokott lenni bandázás valahol esténként? Vagy esetleg valaki ráér napközben is?
Szia!
Épségben hazaértünk, minden rendben volt hazafele. Ahogy közeledtünk Fehérvárhoz, fogyott a türelem, és nőtt a tempó...
A videó nagyon jól sikerült (az a része tuti, ahogy Te is látszol), de tegnap már nem volt erőnk megvágni, csak megnéztük, és ágyba dőltünk. Tamással leegyeztetitek, hogy hogy kapod meg, abba én már nem szólok bele.
Szia Tom, jó volt tegnap Kakucs és remélem ti is rendben haza értetek. Én voltam a zöld Barkas hangúval és örülnék a videónak, ha sikerül feltölteni vagy inkabb emailben? Köszi, Akos
Hi!
Igen,Én.
+Papajohn
Sziasztok , van itt valaki akinek van Ducatija ?
nem hét, hanem kettő
Metz M3 120/70 R17 2010-es gyártás. Hét Heinekenért vihető
Sziasztok!

Esetlegesen nincs valakinek nyeregtáskája amit 4 napra bérbe / kölcsön tudna adni aug.17-től- aug.20-ig?

Feleségemmel tervezünk egy szlovákiai túrát, de a mostani tanktáskánkat már a 1/2 napos út alatt is telepakolja (sok "hasznos" cuccal ), a hátizsák meg nem túl komfortos ennyi időn keresztül.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv: Gergő
Köszi.
Hi!
Harmati Attila:06302292824,de nem csak robogókat javít,hanem nagyokat isí4
Hali.Nem tudja véletlen valaki az elérhetőségét az Olaj utcai robogó szerelőnek?
Sziasztok

Fehérváron hol vannak jó motoros boltok?
Illetve olyan ahol van 520 as lanchoz patentszem.
Koszi
Szevasztok
Először is köszönöm F2Tom a segítséget .

Másodsorban tud valaki olyat aki csinál kompresszió merest szgk- ba ? Fontos lenne
Köszönöm előre is
Bocs az OFF ért.
Sziasztok!Van egy Új 56 os Berik bőrnadrágom amitől megválnék. 35.000ft-ért
Van egy fölös NGK BR9ES típusú gyertyám, sosem volt használva, jelképes összegért eladó, ha kell valakinek.
hello,

remélem azért jól vagy (az ijedtségen kívül)!

gyagyások vannak mindenhol, tudnék példát mondani külföldit is, itthonit is.
Cső!
Na bazzeg egyszer megyek át szváron és a nagy körforgőban kibasszák alólam a paripát
Álok a bejáratnál engedem az autókat egyszer csak meglök valami, mire hátranézek mi van, megint jön és már tol is befelé a kötsög....
Még szerencse, hogy combbal tettem le a gépet és nem csuszott, hála az égnek nem lett se nekem se a gépnek nagyobb baja.

Ő nem látott meg nem is érezte mikor először megtolt, hogy nekiment valakinek, gondolta megy továbbb Te jóó ég
Tegnap mentem arra kétszer is, minden készen áll.
Múlt héten szerdán voltam arra utoljára. Akkor még szerelte egy figura és az acél tartó oldalán volt a kábelvezető cső. Azóta nem tudom, hogy áll.
Hàt remélem igazad van, mert ma belerongyoltam rendesen a Sörédi lehajtónàl,ha jól làttam az óràt 140-nel (kocsival ràadàsul) Mikor mentem ki osztràkba ez még nem volt ott,mikor szerelték ezt oda?
Az M-7 Auchan gócpontnál is van egy fix szupertrafi!
Ezt is a Trafi-Hunter írja!
Most kezdtem el használni én is ezt az app-ot,kibaszott jó!
Ahogy a fakabát letelepíti a műszert,mielőtt elkezdene mérni GPS pozíció hitelesítés miatt bejelentkezik,ahogy ezt megtette megjelenik a Police.hu-n,innen meg automatikusan felkerül a Trafi-Hunter-ra,on-lány!
Nálam nagyon jól működik!
Holnap, Balatonfelvidék TT. Indulás 17:00 körül, érkezés 20:30.
több, mint egy évig jártam be dolgozni azon a szakaszon és egyszer sem mértek az ablakból. Igaz, hogy 10+ éve még igen, de azóta már a rendőrautókba került klíma is.

m7 az esetemben nem releváns
Nem lesz kiírva, hogy mikortól igen bár ott eddig is lassítottam mert előszeretettel vadásztak a móri sünök a buszmegálló ablakán keresztül.
Az M7 már biztosan megy, onnan kapott már csekket ismerős.
A 81-esen még nem működik a traffi.