Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kút az dorog előtt van :D a murvás kút, :P így hívják :D a kastély meg vajtán.. ilyen magánsuli, és elvileg csak lányok vannak :P :D
Ejj, fasza kis kastély. Elköltöztél?
OK.
Lőrincz Balázs +1fő és motor az ő nevét nem tudom de légyszi így kalkulálj
Szia persze jöhet, csak felírom, mondj egy nevet, és akkorregisztrálom őt is.
Hát én még nem gurultam idén...... jelenleg is szervízben van a gép.....
Mélyen tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Motoros nyílt nap a Team SIKARI & az EuroRing csapatának közös szervezésében!

Ugye milyen jó lenne egy jót motorozni egy jó társaságban? Ugye milyen jó lenne kimotorozni a szenvedélyed biztonságos körülmények között? Ugye milyen jó lenne a pályázást megtanulni tapasztalt motoros segítségével?

IGEN!

Légy üdvözölve nálunk! 2014. Április 26.-án szombaton mindezt megteheted az EuroRingen!
Közép-Magyarország legszínvonalasabb, legfelszereltebb, legbiztonságosabb versenypályáján teheted próbára a képességeidet, tanulhatsz a tapasztaltabbaktól, felügyelet alatt bontogathatod az első pályamotorozásod szárnyait.

A program részei:

- Egész nap, reggel 9:00-tól, délután 18:00-ig tartó korlátlan ideig motorozhatsz,
- Motortechnikai ellenőrzésen vehetsz részt (Futómű, gumik, fékek ellenőrzése)
- 12:00-tól 13:00-ig kötelező ebédszünet és pihenőidő,
- Színvonalas büfé, portaszolgálat, közvetlenül versenypálya mellett benzinkút, áram biztosított a számodra,
- A pályamotorozás élményébe belekóstolhatsz tapasztalt instruktorok felvezetésével, segítségével,
- Biztonságos vezetéstechnikai tanácsokkal is segítünk neked, igény szerint,
- Ingyenes fotó-, videókészítés (GoPro kamerával) rólad, a motorodról,
- Igény szerint időmérő készüléket biztosítunk.

Segítségedre lesznek számodra a meghívott VIP résztvevők, instruktorok:
- Szabó Henrik motoros szakújságíró,
- Horváth Miklós rendőrmotoros oktató,
- Papp László magyar dragbike bajnok.

A rendezvény csak és kizárólag az arra alkalmas komplett motoros védőfelszerelésben látogatható! Kötelező a cordura, vagy bőrruházat, zárt motoroscsizma, szabványos bukósisak, zárt motoroskesztyű használata.

A helyszínen fizetendő díj – előzetes EuroRinges regisztrációt követően – a mindenkor érvényes pályahasználati díjak helyett, egész napra mindössze:

13 200 Ft

Szeretettel várunk minden kezdő és haladó, pályázni vágyó motorost egy családias hangulatú, színvonalas, békés, izgalmas pályanapra! Bármilyen kérdés esetén rendelkezésedre állunk.

Team SIKARI
A szervezők

Facebookon és a SportMotor.hu oldalán is meg lehet tekinteni, regisztrálni viszont hagyományosan, az EuroRingen kell, akár személyesen, akár telefonon.


Szia jönne egy kollégám de nem regisztrált és nem is fog jöhet?Korábban mondtam hogy lessz ilyen Amúgy megvolt az első kissebb köröm ebben a koratavaszi időben
Szerencsed hogy nem tudtam visszafordulni haaat most jobb volt az autó
Villogtam, meg integettem jó pár autósnak, de persze nem mindenkinek. Bebaszna, ha Szekszárdig villogva meg integetve mennék. Az előttem lévők meg nézik milyen hülye vagyok
De Te meg miért kocsikázol ilyen jó időben, ha van motor is....?
Tibi, legközelebb jelezhetnél ha trafi van, autónak is
Sziasztok! Eladóvá vált a motorosruhám ha valaki vásárlás előtt áll.
Tombola 19.ére és még bővülhet
Én biztos nem kertimunka volt.
Ti jöttetek szemben a tolnai elágazó után?
Szekszárd vagy környéki robogó szerelőt keresek
Szilárdot ismerem, volt is nála párszor a gèpem. Szèp igènyes munkát csinál. Csak már règóta hallok a (mint most megtudtam) Mátrai Balázsról ès gondoltam egyszer oda is elviszem a gèpet. Egyèbkènt meg nem olyan veszèlyes környèk az, csak az utca másik vège... De ott mèg aszfaltozva sincs...
Másrèszt mivel kèsőn èrek haza ezèrt háznál nem akarom zavarni. Ezèrt örülnèk egy telefonszámnak
Mátrai Balázsra gondolsz szerintem! ;-) ő lakik a fém utca elején!
Akkor a másikról csak hallottam, őt nem ismerem. Elvileg oda is sokan hordják a motort, csak az "veszélyesebb" környéken van.
nem rá gondol
Ha a Szilárdra gondolsz, akkor róla annyit tudok mondani, hogy érti a dolgát! Bátyám a 600-as hornetét hozzá hordta ilyen kötelező szervízekre, meg beállításokra, nekem egy 125ös 2T-t csintált, az is jó lett. Anno a Yamaha Hilcznél dolgozott Kakasdon, azóta maszekol, úgytudom. Bátyámból kiindulva, szerintem normális árakkal dolgozik! Hídd' fel!
Nem a Szilárd az?Ő majdnem sarkon lakik,mondjuk nem tudom milyen utca de a száma megvan ha kell.
Sziasztok.
Tolnán a Fém utca sarkán ha jól tudom egy megbízható motorszerelő van. Valaki esetleg tudna mondani róla valamit? Hogyan dolgozik, milyen árban? És ha meg lenne valakinek a telefonszáma akkor megköszönném ha megosztaná velem privátban, vagy itt ha publikus.
az az ezüst 1misiért szarrá volt törve
Itthon mivel ritka es nemismert alacsonyabb az aruk de kinn jobban tartja az arat4500-12000 euro kozt van.
Kb egy 2006-2008 as masfelmlla korul all meg.
Mint egy hasonlo jap gep.
Az uj valsag utani eletben megvaltozott minden.
Az europai gepek nem dragak inkabb a japok nek olyan olcsok mint rgen.