Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnálom,remélem gyorsan megoldják!
Sztorno a motorom tolhatom vissza a szervizbe valami nagyon tönkrement benne pukkadozik kerreg csörög ugyhogy hétfőn irány szervíz ren megcsinálják
Üdv,jönnék én is a bejárásra!Egy gondolat,szombat 1mm csapadék-vasárnap 3mm.16 illetve 18 fok. Talán segit a döntésben!
Oké rendben van, úgy néz ki holnap kész a motorom és lehet, hogy szombaton vagy vasárnap végigjárom az utat de az a baj semmi biztosat nem tudok annak mondani aki esetleg jönne.
Kicsit "veszélybe" került részemről a túra pár napja, mert kint vagyok németben(meló), és már majdnem úgy volt, hogy nem engednek minket haza, de szerencsére mára letisztázódott, hogy hazamegyünk húsvétra. Szóval ott leszek a túrán, és számíthatsz rám
Sajnos a "mini túrára" viszont nem bírok menni. De Nektek jó motorozást
Jól tudod Szekszárdtól rád hagyatkozom!
Elvileg Bonyhád után le fogunk kanyarodni jobbra, Nagymányok-Szászvár-Kárász-Magyaregregy-Komló-Mánfa-Magyarszék-
Magyarhertelend-Orfű útvonal lesz. Legalábbis én így tudom.
és fasza lett nagyon az az aszfalt, igaz zabálja a gumit de tapad is bár én még féltem döntögetni eléggé fénylik meg Hegylakok-on azt írták gázolajjal locsolták a kamionok platóját
Szekszárd-Bonyhád között kész van, Mecseknádasdi szerpentin kész van. 66-os út Pécs táblától Átpádtetőig van csak felmarva, az a szakasz talán nem lesz kész hétvégéig
Egyelőre úgy néz ki tudok jönni
Viszont, nem akarok beleszólni az útvonalba, de jártam kedd-szerdán Pécsen és környékén (igaz némileg több keréken mint kellett volna ) és sajnos több helyen is útfelújítási munkálatok zajlanak: a hatos úton Szekszárd és Bonyhád közt, Mecseknádasd után pont a jó kis kanyargós szakaszon, valamint a 66-os úton a Pécs tábla és a MOL kút után egyből, egészen a Mánfai elágazóig
A minigurulásban benne vagyok de majd szólj telón mailben ahogy jobb.
Szia gyülekező a hegyen lesz, mi előtte már úgy érkezünk oda, hogy mindenki rendben lesz wc stb.......
Onnan indul majd el a felvonulás de még várom, hogy a rendőrség jóváhagyja az útvonalat és akkor már biztosabbat tudok.
Persze annak is örülnék ha jönnél, igazából bárkinek egy mini előgorulás
Amit viszont még nem tudok, mikor tudok menni, jelenleg a motorom még darabokban van szervizben. hátsó villa kerék pufo rendszer kuplung nélkül, és még nem jöttek meg a gyári alkatrészek.
Amint kész lesz írok!
Szia pár kérdés:Megint a hegyen lessz a gyülekező?Esetleg a Bricostore parkoló ideálisabb lenne,nagyobb hely gondolom a Pestiek szusszanának egyett,wc,kaja pia stb.Tescoban,Mekiben adott.Mikor tervezed a bejárást?Ha szabad vagyok elmennék ha gondolod
amúgy készülsz már a szülinapodra? Te kis udvaribolond
már csak K.Dániel hiányzik innen
ez tetszett
hiába puncsolsz... a kutyám vagy
dehogy laksz te dorogon a híd alatt laksz... a margit híd alatt aztán a szigetre jársz nyulat fogni aludj fekve
mivel dorogon lakok :D
Látod már válaszoltak is és nincs is olyan messze.Jössz 19-én?