Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tud vki szekszárdon vagy a megyébe slicket? 120-160/165 kellene.. jó állapotú érdekel
Sziasztok!
Krajnyák Gyulának hívnak, Miskolcon lakom, egy Suzuki DL650 boldog tulajdonosa vagyok. Barátaimmal az év elején kitaláltuk, teszünk egy pár napos kiruccanást, szempont, legyenek jó kanyarok és jó borok. Fanatikus bor rajongó is vagyok, ezért meggyőztem a többieket, hogy akkor Szekszárd. Jártam már Szekszárdon, például legutóbb a tavalyi kadarka túrán, de akkor kocsival és (talán érthető okokból) párommal nem is derítettük fel a környéket. Tudtok-e segíteni, Budapest felől van-e olyan útvonal ami nem annyira monoton, illetve ott helyben merre érdemes elmennünk egy napi túrára. Előre is köszi a segítséget, széles utat!
Gyuszkó
nekem nem működik a video... :(
Köszi a képeket, és a videót is!
Az ígért video!
http://www.sportmotor.hu/motor...

Sajnos fel kellett gyorsítanom és kivágnom több részt, de remélem így is megtalálja mindenki magát.
Addig is...
Lesz videó is, igyekszem hétvégén összevágni valamilyen formában
Pár fotó a Szekszárd-Orfű túráról.
Valaki tud képeket feltenni a tegnapi eseményről.
Sziasztok!
Nem akar valaki egy rövid interjút adni a TolnaTáj TV-nek? TV-s szereplés, valami motoros téma lenne, szezonkezdet, autósok hozzáállása, stb. Elsősorban utcai nagy motoros kellene.
Engem is úgy kértek meg, csak ha valaki vállalja, akkor nem én celebeskedem :D
A félig meddig rossz idő ellenére azért csak összejöttünk páran
Szia,

Van, 1db 190es, 1db 200as.
Küldtem linket Faceb.-on
D211-212 nincs normális, reális áron ?
Sziasztok,

120-160,180,190,195,200(17) vágott slick gumik eladóak.
Ár, állapot függvényében 6-13e Ft /db.
Elérhetőség az adatlapon.
11.00 kilátó.
Hali Szekszárdon hány órától lesz a gyülekező?
Szia,Szerdán felhívlak hogy mi legyen a szombattal bár szervezkedni nem nagyon van kedvem mint ahogy azt korábban is írtam,ráadásul az időjósok sem mondanak valami kedvezőt a hétre
pfff erre nem is tudom mit lehet mondani

mit mondtak, miért történt?
Nem, Pakson volt 1 kis dolgom, Viszi meg elkísért. Szombat éjjel értem haza németből, jó volt 4 hét után ismét motorra ülni.
És az új henger
Így jártam 1 szelep eltört 2 hajlott 20 kmel azután hogy kihoztam a szervízből.
Ha olvastad az üzimet akkor légyszíves csörgess meg ezen a számon és visszahívlak, nagyon fontos.
Tegnap az útvonalbejárásról jöttetek?tanyáról hazafele láttalak Téged+Viszit