Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te meg gecire ne igyál már annyit..
gondolod valami ilyesmi viszont én ráérek vasárnap LEHETSÉGES! NEM TUTI! DE LEHET! :D de 6000 fölé nem huzatom! mert ez nem arra való!
Hát, az talán még nem, inkább egy lightos gurulás, kajával-fürdéssel egybekötve. Féltem még a vasat, nekem is hozzá kell szoknom. De majd meglátjuk!
Majrecsik gyalu lesz ? :D
Mi szombaton megyünk Orfűre, Csötivel.
Necc, 2 napig masnapos tudok lenni
Marad a vasárnap!
Pentekre siofok bontast tervezem messze volt a penteki berugas
Annyi mint eszed. Szombat- Orfű? (Fürdéskajahawaiinapfény?)
Kozod ?
Mi a stájsz?!
Sziasztok,

Pályázott sport és vágott slick gumik eladóak.
120-160,180,190,195,200 méretekben.

6.000-12.000.- Ft/db áron
Ingyenes vezetéstechnikai tréning Dunaújvárosban.A tréningre regisztrálni kell.Regisztrációs cím dh-onlie és a police.hu oldalon.
Siess ne hogy lemaradj!
vezérműlánc+feszítő patron,első+hátsó lánckerék+lánc,első és hátsó fékbetét,olaj+szűrő,légszűrő,fékolaj,szelephézag állítás, teleszkóp olaj+ szimering... Hogy miről maradtam le ? Semmiről csak most kezdődik Szép napot
A tulaj

elég sok motorozasrol lemaradtal már Adrian
Köszi a segítséget, egy jót motorozni és utána egy jót borozni akarunk.
Mert, mi volt vele a gáz?
Pénteken vagy Szombaton kész a kibaszott kurva motorom jajj nekem ,hogy mennyire vártam ezt a napot
Budapestről Szekszárdra eljutni elég monoton. Vagy nagyot kell kerülni. Talán még Siófok felől van valami élvezeti értéke a dolognak. Pest Siófok között nem ismerem, de itt is kerülni kell szerintem valamerre.

Szekszárdról egy rövidebb útvonal lehet ez: http://goo.gl/maps/E7r7L
persze még lehet másfele is menni (pl. Mánfát asszem ki is hagytam), meg lehet Villány - Harkány - Mohács felé tovább menni. De aki Szekszárdra jön, az ne akarjon Villányba menni!

Kérdés, hogy nézelődni, motorozni, vagy inni akartok
kösziii!
Jelentős minőségromlással, de youtube-ra felkerült, ha már itt az oldalon valamiért nem megy

http://youtu.be/4vbxtKqEYHI
Tudok de neked nem segítek