Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem szeretem a halat!
Miért nem jöttök Bajára? Hétvégén lesz a halfőző fesztivál :D
Az biztos, hogy az egy rettenet!
Nyelvelharapos pattogás, szinte önmagukba visszaforduló kanyarokkal!
Lehet csatlakoznék én is! Elvileg dolgozom 5-ig, de bennevan a pakliban, hogy előbb végzünk, így elképzelhető, hogy odaérek!
A Bonyhád is pont jó választás lenne, mert szívesen kanyarognék már egyet.. a héten még nem is motoroztam.
A Gyönk-Hőgyész szakasz valóban kanyargós, de a minősége... azt nem is nevezném minőségnek ami ott van
Egy jó hónapja túráztunk többek között ezen az úton, minősége tényleg vacak, de a szálkai tó nagyonszép!
Aztán tovább Szekszárd-Nagydorog, és innét Gyönknek.
Nnaa az az út kemény, Hőgyészig!
Tuti bevolt szíívva aki tervezte, mivel 1 méter egyenes szakasz sincs rajta!
Jól hangzik!
Itt a számom : 20/54-30-279 ha tudsz akkor hívjál még szombat délelőtt és meg beszéljük, hogy Bonyhádon hol találkozzunk!
Bonyhádtól javasolnám a Bonyhád-Börzsöny, Mőcsény, Szálka útvonalat inkább, az út minőségre mondjuk nem kifejezetten acélos, de élményben tuti jobb mint a Bonyhád-Kakasd-Szekszárd útvonal.
Ha gondoljátok (és időben kijön nekem) Bonyhádra le tudok menni aztán megmutatom merre az arra onnan.
lassabb
14:45 kor indulunk Pécsről, jön velünk lassan motor is. Az útvonalunk :
Pécs - Abaliget - Orfű - Magyarhertelend - Sikonda - Komló - Bonyhád - Szekszárd. Mire beérünk szekszárdra az kb. 2 óra lesz, nagyjából 16:45 -re érünk oda. Találkozhatnánk a Rákóczi úti MOL kúton, ami a körforgalom mellett van. 6-os főútról fogunk bemenni Szekszárdra.
lehet benézek én is ha nem gáz és fent lesznek az infók meg a programom is úgy jön ki
Rendben, várom!
Köszi előre is! Majd megírom pontosan, hogy mikor indulunk és, hogy kb. mikorra érünk oda.
Elméletileg sajna dolgozom, de ha el tudok lógni, jövök!
Jahh boccs, az kimaradt! Szombaton mennénk!
Heló!

Melyik napról lenne szó konkrétan?
Sziasztok!

Hétvégén Pécsről gurulunk páran Szekszárdra jó idő esetén! Várna minket esetleg valaki? Gondoltam itt kis összejövetelre, beszélgetésre, esetleg vissza felé együtt jöhetünk és ti is túráztok egyet. Elmehetnénk a kilátóhoz, esetleg ha valaki ajánl valami jó fagyizót akkor azt is meglátogathatjuk! :)

Válaszaitokat előre is kösziii!
Keresnék hétvégi gurulásokra társakat! Pécs-Balaton térségekre mennék lehetőség szerint hétvégente 2-300 km-t. Ha esetleg valakit érdekel, jelezzen!
Kussolsz nem kaptal szot
Köszönöm!
Egesznap semmittevesre van emberem... es meg penzt is keres vele a gyoker