Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olyan korán nem megyek a tengerre
na de komolyra fordítva.: Márciusra kb aktualizálhatunk egy rövid párnapos túrát. Még kell nekem zseton gumikra, utánna rendbenvagyunk. (Olajcserére valót már tavaly megvettem. :D)
majd betömjük
Akkor ezek szerint nem csak én féltem a lukam
Bencével már fixáltam, aztmondta alszik velem!
Hahahaha:D:D:D:D:D:D
be lehet játszani simán csak kell keresni egy jól eldugott helyet és nem megyek veled vadkempingezni, vagy lakatot teszek a sátorra
25 óra forgalom nélkül
Nem éltem még meg ilyet, de most azt mondom, hogy én 1 napot időznék simán valahol. Egyébként én vadkempingben gondolkodom majd a nyárra, párnap horvátban.
Bár ez a Koszovó elég csúnyán hangzik
1.nap lefelé kb Mostarig eljutok ott szállás. 2. nap tengerpart ide oda nézelődés elindulni dél felé. 3. nap eljutni Koszovótól kicsit felénk szállás keresés. 4. nap zsa haza
hány nap alatt? Én nem akarok rohanni, szépen lassan, legyen idő fürdeni a tengerben meg ilyenek.
Április-szlovákia, 2 nap?
majd kiderül hogy lesz pénzem meg mi lesz munkával stb májusban vizsga ha felvesznek valahova akkor necces lenne egyből kivenni 3-4 nap szabit
semmi tervem nincs, apuékkal tuti megyünk valahova, ha még megy lefelé a benzin nyárig akkor tuti korzika szardinia lesz
Te akarsz menni valamerre ? Rövidebb párnapos túrára?
Erdély túrán MINDENHOL jobb volt az út mint pl a 6os Kakasdtól Pécs felé (nem az új aszfaltra gondolok)

Nyugatra már fejlett minden, nagyon védenek mindent, ezzel csúfítva el a világot, Keletre mész akkor sokkal természetközelibb minden
Bazz. Most nézem az adatlapod, most látom ki vagy...
De szara z út, nem?
Idén voltam hasonló útvonalon
más a két hely nagyon, osztrákoknál természeti látnivalók elkerítve távolról megnézheted, boszniába meg odasétálsz, senki nem szól érte, azt csinálsz amit akarsz
Ausztriát miért nem preferálod?:D
Hali!
Egy Horvát-Bosnyák-Montenegró történet sem lenne rossz...