Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!

Nem volt nehéz kiszűrni az SV-det tegnap Szombathelyen
Ilyen színű nem igen van erre.

Bár pirost se láttam még
kicsit változott a terv, inkább fél 12 és kópháza utáni körforgalom (ahol a határ fele lehet fordulni)
Köszi mindenkinek a hozzászólást, ma rászántam magam, és leszedtem a műszert, megtisztogattam, és működik :)

a mai gurulási terv:

http://maps.google.hu/maps?sad...

móvárról jön egy ismerős, vele nagycenken találkozunk a mol (?) kúton, ahol a 85/84es út találkozik. 11kor. ez tegnap esti álláspont, bár kicsit hűvös van, eddig még úgy van, hogy megyünk.
kicsi időhiányban szenvedek de ha mégis megy ide jelzek ha mennénk merre?
Holnap valaki, ausztria?
látom :) szép gépek. holnap egy karika, ausztria? :)

köszi a választ!
Huu fater megdobbant a szívem nézd már min ültem a nagytesó előtt a váltásnál attól függ mekkorát szól mert ha KLAKK hang van az normális. A fordulatszámmérő meg kontakt hiba stekker lehúz kitisztít kontakt spray ha nem megy utána szerelő
este a hunyadira rakanyarodva majden attolt a szemkozti savba (ahol jottek)egy renault es meg nekial't feljebb,majdnem kiszedtem a kocsibol,pedig kis mz vel voltam, csak rosszul jott volna ki mert a papirjai nem voltak nalam sajnos
okes akkor,meg meglatom:)
nyugodtan jöhetsz az SV-vel is :)
Legalább a fiatal robogós „huligánok” látnak végre motort is :))
addigra elviszik az mz-t az a baj akk azzal mentem volna,de ha addig sikerül a pannóniát lepapírozni akkor lehet,hogy azzal megyek:)
Toncsival gyere majd :D
Nyuszifül nem fontos :D
Leszünk egy páran de főként 50-125 2T :D
madhead cross buko,es berik nadrag nem erdekel valakit? A nadrag,1szer viselt
azthiszem enis szivesen csatlakoznek,egy kis motorozashoz,bar akkor kell nyuszifulet szereznem
én most várom az új gumikat :)
húsvét előtt amikor meg a nagy motorosok elmennek Győrbe nyuszis felvonulásra mi meg Szombathelyen megyünk páran egyet nyuszifülekkel :)
Csak még nem tudom hogyan és milyen füleket rakjak a bukósisakra :D
huu este mentem egyet a déli elkerülőn, nemtom kié a 636os kawa de nagyon nagyon elment melettünk:)
Szombathelyen beviszed a Zanati úton a P.ZS.be és keresd Mészáros Gabit! Ennyi!
Hi!

Keresnék valakit, aki vállalná a motorom tavaszi átnézését, javítását. A típus: Yamaha FZS 600 Fazer, 1999.

Van néhány ismert probléma: a fordulatszámmérő a motor indítása után 5000-n áll, tiltás környékén lemászik 0-ra, egyébként nem mozdul (valószínűleg az óra rossz, de erről meg kellene bizonyosodni, mert nem szeretnék 30ezerért műszeregységet venni feleslegesen). A váltó 1-ből 2-be váltáskor "recseg", mintha nem emelne ki rendesen a kuplung, más fokozatnál nem csinálja (bár volt aki erre azt mondta, hogy normális). Ezeken kívül általános átnézés, szelephézag, karbi szinkron állítás, stb stb.

Köszönöm!
motorozgattam ma itt a városba pár km-t, jó sokan vooltunk:):)
Szerdán délután én is kitoltam a napsütésre az öreg Zsuzsit.
Szilveszterkor a záró guruláson volt utoljára indítva. Az "első rugásra" indult
Ha 7VGn is ilyen jó időnk lesz, talán még meg is futtatom, hadd ébredezzen
Nah mifolyik itt? semmi! hát ezaz remélem mindenki motorozik:)
kiengedtem vakbélgyanúval:D
gondoltam akkor kap új olajat a moci:) holnap már lehet iy menni 12-15fokot monnd:)
Köszönöm Sinkó!
Tavaly volt Oberwartban szezon eleje körül Motomotion. Ott voltak ruhák, kiegészítők stb... is.