Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Occsón valakinek elfekvőbe 160/60 as gumija?
tényleg szombaton meg tréning:)
sokat dob a Raptor dob rajta
bitang jó hangja van :D
én a piacnál látlak néha miközben várok a buszra :D
Ok! Köszönöm a felvilágosítást neked is ill. Albijam;50ccm-nek is !
Ruhát Ausztriában vegyél. Itthon elég gyér a felhozatal és az árak is az eget verik. Persze ott is lehet arany áron vásárolni, de árban is több a választási lehetőség náluk. Gumit tudsz a Rumi úton cseréltetni. Amúgy rendelni te s tudsz a netről bármit. Ezért felesleges bemenned, hogy katalógusból válogass.
köszi
arrafelé lakom, szal gyakran járok arra
A múltkor előttem mentél a Kiskar u.-ban (én kocsiban) és kurva szép hangja van a motorodnak!
Eladó a képen látható ONE INDUSTRIES HART AND HUNTINGTON sisak.
Méret: MD, 57-58 cm
Amerikából rendeltem tavaly.
A sisak nagyon jó állapotban van mint a képeken is látható!
3F Vision szemüveggel.
Kérésre több infó!
iÁr: 40.000 Ft
Néztem a fotó galériát és láttam voltatok a P-ringen.
Vasárnap (20-án)lehetne menni!
Sok mindenük van és persze ott vannak a katalógusok drágább is, olcsóbb is, mint a shox, mert azt mondjuk közép kategóriának tartom!
Tényleg mindenbe tudnak segíteni!
Én speciel nem nagyon ismerem a PZS jelenlegi kínálatát, de ha már a Zanati úton jársz, érdemes benézned a yamahába. Shox cuccokat forgalmaznak, és még nagyon sok mást. Egy betekintést megér.
Zanati úton bemész a PZS-be és mindent megkapsz!
Sziasztok!

Tudnátok segíteni nekem? Sisakot,bőrkabátot szeretnék venni, de nem tudom h Szombathelyen hol érdemes utána nézni. Vagy ha nem Szombathelyen akkor a környékén vagy Zegen?

Jah,és gumit hol tudnék cseréltetni?

Előre is köszönöm!
Köszönöm! :)
Sziasztok!

Valaki nem tudja megmondani nekem,hogy a 2012.04.28-án rendezett (ha jól tudom) Vipers-es motorostalálkozón készült képeket valahol meg tudom tekinteni?
Fotók és videók a szombati szezonnyitó felvonulásról:
http://szombathelymoto.atw.hu/
holnap reggel,mondjuk delig valaki motomotionra?auto vagy motor mindegy
azigen:D
Még hogy csúszik... ugyan
én végignéztem sztem faszák lettek a képek!
Tegnap mi is gurultunk egyet :)

HÚSVÉTI MOTOROZÁS KÉPEK
Jó lett a Videó Sinkó!

akit érdekel,előtte 10 órakor balogunyomból fog indulni egy Mindszenty emléktúra,csehimindszentre,ha mindenigaz a végén Áldást kapnak a motorjaink is:)