Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Összefoglaló videó:
http://youtu.be/xh6x70zoPHQ
Hát sajna az időjárás az ilyen.
Ahhoz képest amilyen idő volt nagyon sokan voltak. Igaz nem motoros találkozó volt, hanem motoros és balesetmegelőzési nap.
Ma persze süt a nap rendesen
A mostoha időjárás ellenére bőven akadt érdeklődő és motoros is egyaránt. Egyébként nem motoros találkozó volt
Jó kevesen voltak az idei motoros találkozón, elég rossz egy időjárást fogtunk ki. Oda vissza eláztam
okés, köszi!
Ok, továbbítom a srácnak
ciao, persze, KHR@VIPMAIL.HU
Szia! Épp múltkor beszélgettem szomszédommal aki ilyet akar a gs-re! Esetleg van valami elérhetőséged?
Sziasztok!
Nem érdekel valakit egy Suzuki GS500-ra való doboz tartó konzol? Nem gyári, egyedi gyártás, de működik, mert a korábbi motor tulaj használta. Nekünk egyszer nem volt még a motoron.
Nincs véletlen elfekvőben vkinek 2-3-4 dl CASTROL POWER 1 4T-je?
természetesen kifizetném, csak emiatt most nem akarok venni 1 literrel.
meg mondom nekem nemkell,úgyhogy megtudnánk egyezni:)
húú nememlékszem,de ha szombathelyi vagy csörögj meg és megbeszéljük,milyen motorra menne?
milyen gumi?
hello egy nekemis van nagyon jutányos áron ajánlanám mert nekem már nem kell:):)

30/4904003
szia magamat ajánlom . 30/ 4100857 ezen a számon elérsz
Sziasztok.. nincs valakinek eladó első 120as gumija szhely környékén? jó állapotú sport és/vagy túra, lényeg hogy ne 2005 ös gumi legyen :) thx.
sziasztok!

holnap munka ügyben Szombathelyre megyek, és gondoltam átszereltetném a gumim,

tudtok ajánlani, jó gumist
Akkor már nyugodtan alszom, siettem Sárvárra, visszafelé meg méginkább:) Na persze iszonyat jó volt a buli, csak várt a vacsi otthon:)
Nincs fix trafi az elkerülőn. Biztosan tudom
Itt is jelen a harmadik balesetmegelőzési nap.....Miki gyere mááárr!

http://www.sportmotor.hu/motor...
Ha így lenne rég nem lenne jogsim, és még van olyan ismerősöm aki két kiló alatt ott nem megy....igen, a fix trafit táblával kell jelölni, de hát ez, tudod, Agyarország....
Jelezni kell táblával, ha van telepítve fix mérő. (Törvénykönyv szerint) Gyakorlatban ez kérdéses....
hát én ezt még nem is halottam,hogy ott fix lenne... bár minden elképzelhető....
ha ígyvan akkor várjuk a csekket:S