Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!

Nem tudod hogy Tatabányán az OMW-től az McDonalds-ig vannak azokból az új fix "okos" kamerákból? Esetleg máshol?
Tarjában a Gerecsemotornál tudsz venni bovden (javitó) készletet...
Sziasztok!Tudnátok ajánlani környékbeli bowdenszereléssel foglalkozó szakit.Köszönöm!
Köszi, de ők se vállalják.
Schmuck Gusztáv-SCHMUCK FÉK-KUPLUNG Kecskéd
Sziasztok!
Itt a környéken ismertek olyan gépműhelyt, esztergályost aki a motorkerékben lévő bobféket felszabályozná a kerék szétfűzése nélkül?
Ők kis tételben nem gyártanak úgy tudom.
Sziasztok! Valaki nem tud esetleg olyan mestert a környékben aki bowdenekkek foglalkozik? Kiszálasodottak helyére kéne valami jobb :)
Köszi előre is!
Sziasztok!

Remélem nem baj hogy belinkel ide a hirdetésünket, lehet éppen valakinek aktuális lenne ha motort szeretne vásárolni.
Ha mégis valakit zavar akkor törlöm.

Adósságrendező Személyi Hitel 15,09% fix kamattól, ingatlanfedezet nélkül.

Előnyei:

akár 15,09 fix kamattal
ingatlanfedezet és kezes nélkül
adósságrendezésen felül plusz kölcsönösszeghez is juthat, mely szabadon felhasználható
adóstárs bevonásával nagyobb összeghez juthat
400 ezer és 6 millió Ft közötti kölcsönösszeg
30 - 72 hónapos futamidőre
forintalapú kölcsön árfolyamkockázat nélkül
állandó törlesztőrészlettel a teljes futamidő alatt

Ajánlatkérésért keresse:
Hancsák Gáborné
06304894290
Ingyenes vezetéstechnikai tréning Dunaújvárosban.Motorosrendőrök és oktató jelenlétével.Regisztrálni a police.hu oldalon található regisztrációs lapon lehet.40 motoros regisztrálhat.
Mindenkit szeretettel várunk!
Info:
www.dtmk.hu
Sziasztok! Tatabánya és környékén ki az aki motoros ruhát tud méretre igazítani,és érti is a dolgát?! Telefonszám is jöhet! Köszi sziasztok!
Vértesszőlősön is van egy normális szerelő.
Köszi már meg oldódott a dolog.
Keresd meg Talaber Lacit, a loter felol gyere a templon iranyaba (egyiranyu ut, ezert onnan) jobb kez fele Speedy szerviz. Minimum 25 eve szerel motorokat. Nyugodtan vidd hozza.
Hello. Itt a forumon keresd meg Bigoneoszi-t, nekem ő epitette ujra a kis Sv-met. Lelkiismeretes jo szerelo... es nem mellesleg motoros is.
Mert tőlük vettem a motort és állítólag át nézték hogy minden rendben van e! A többit meg nem kell mondanom hogy ha nem akarom oda vinni. Én nem viszem oda szervizelni de mindenki maga döntse el nem beszéllek le róla csak nekem nem jött be.
Szia a yamahások miért nem jók én oda akarom vinni?
Sziasztok tud valaki megbízható motor szerelőt Tatabányán vagy a környéken? ( Tatabánya yamaha kilőve)
kukuccs,no ismét nagy a tolongás itt
de nem adom fel,néha bekukkantok ide
Marad még pár darab jóképű 120/70ZR17,160/60-17,160/70-17-es gumim ha esetleg érdekel valakit!

Dunlop Sportmax,Mis Pilot Power, Power 2CT,Bridgestone,Pirelli stb

Képet tudok küldeni,de tatabányai személyes átvétel is megoldható
Neked is
BUÉK Mámmá!
Boldog Karácsonyt mindenkinek
Kellemes ünnepeket kívánok minden motoros sporttársnak