Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kivàncsi vagyok de semmi több 800asbol kihozhatnak 120-140 picit is de akkor a speed 170kellene lenne es 175 száraz sulynak,de akkor megyek hitelert
Sziasztok! Elsősorban tapasztalt, régóta ezen márka típusának tulajdonosaitól kérdezném (T595 - S3 955i/Daytona 955i) évjárathoz köthető konstrukciós hibák, jellemző típushibák illetve ehhez vonatkozó negatívumok érdekelnének! A segítséget előre is köszönöm!
Na végre,tövig ragom a kömeimet.
Nekem kuplungot es remélem meg 1 bukót
Tessék lehet beszelgetni tema szolgalva
adossagot :D
Beszéljünk.
Amúgy egy kriega tool roll-t.
Tudom, pont én mondom ezt, de nagyon hullaszag van. Kinek mit fog hozni a motoros Jézuska?

Jut eszembe, elkezdhetnénk beszélni a pünkösdi Horvátországról megint ;)
Hello! 600as Daytonát az idegrendszered kímélése érdekében ne vegyél. 650est még annyira se. 675ben gondolkodj, ha jó motort akarsz.
Ha egyszer végre kiadják :D
800.
600, 650, vagy 675? :D
Üdv! Daytona 600on gondolkodom lenne aki szivesen megosztaná velem mit érdemes, illik tudni a tipusról, betegségeiről..sportmotorhoz mérten mennyire kényelmes?
Nincs mit írni,a motor lenn a pincében döglik.
Mikulásra csak ideért a magam ajándéka is :D
Írok, hátha az oldal törli a fórumot inaktivitás miatt :D
Èn mikor először rátaláltam erre a videóra naponta megnèztem. A hifi rendszeren keresztül is brutál jó, hát mèg èlőben milyen király lehet!!!!!! Imádom a turbós jószágokat, subaru imprezza stb.... Rádobni egy hosszított hátsó villát ès irány Kunmadaras!!!!!
Bammeg, ha lenne ilyenem felfele kellene áttételeznem.
Egy hete én még karikáztam a speeddel. Téliesítés nálam annyi áll a garázsba letakarva és várja hogy 15 fok legyen kint és száraz aszfalt.
Szerintem sok értelme nincs ennek a turbonak, akkor motort kell cserélni,.....ga meg big bore akkor kell 1 1400ast venni.
Igen flegma lenne krúzoláskor a turbó hangja mikor lefúj :D Tuti egész nap azzal szórakoznék :D
Ès az mit tud?
Találtam még valami 1103 ccm bigbore kittet is.
Igen èn ezt a Recomp dolgot már kb 2 ève nèzegetem Akkor 1.5milla volt az ára forintban.
Akkor egy kis csemege speed-eseknek ha kevés a kakaó told meg turbóval.

http://aerocharger.com/racecomp/