Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó jó az a street de èn már a hószánokat nèzegetem
És külső hőmérsékletet is kiírja ,de azt meg nem javasolja mit vegyél fel ,pl póló kabát vagy póló pulcsi kabát vagy esernyő
Biztos jó a kis 765 ős de azért nem veszek mert van benne benzin kijelző ,goldwingen legyen se nekem nem fontos
Najooooo de az ujon van benzinszint jelző.
Swed Akkor öhlinsre gondolsz?
De jo neked
kurva szep az egesz, es valahogy osszejott szamomra ez a fejidomos dolog is, ugy egyben ahogy ranezek. kell. ahh, inkabb valami ertelmeset is mondjat, remelhetoleg hamarosan lesznek swed gatloim, valmint beringer fekmunkahengerem ;) az azert tobbet er. de kurva szep... tenyleg ennyit tudok mondani. :)
Mondjuk a kormányvég tükör nem a világom.
Yeeeeah.
Egyszerűen gyönyörű. Már látom a következő célom
Már látom.
Már kiderült
Ja,valami igen.
Valami már lesz az új Streetből :)
http://youtu.be/nckQh_cS-5I
Az messze van.
Sehol nem találok rendes áron szilikonhütöcsövet csak Horror áron. Vkinek vmi Tipp? Már olyat is hallottam hogy teniszütö már korlat burkolattal kellene bevonni
De 1 jó Samco vagy As3 szívesebben latnek
Vedd meg vidd el 1 jó szerelöhöz azt nem lesz vele gond,
Olyan rakteritö magassaga , olcsó benzin, palmafak ,oceanpart ,narancsfa jó aszfalt
Sziasztok! T595 - S3 955i/Daytona 955i típusoknál vásárlás előtt mire érdemes (különösen) odafigyelni a szokásos dolgokon kívül?
A patadicsom-ot nem vágom hol van,de a 6 fok nem buli.
Akkor inkább nyáron egésznap peten járok,igaz az a pokol nekem amilyen zsufolt.
Most tuti,ha még nyaron 6C alá süllyed majd agyalok, bár motoroztam patadicsomban, 6 fokban annyira ,hogy a végén vallbol kellett huzni a kuplungot ,mert az ujjaimat mozgatni nem tudtam
Hát igen, a Daytona nem túramotor, beszéltük már párszor, meg én se vagyok az a békés túrázós típus, bár az is igaz, hogy ott én sem veretem, mert ismeretlen az út és nem akarom magam ilyen messzire összetörni otthonról. Kényelmesen elgurulgattunk, én nagyon-nagyon élveztem, és vissza akarok menni mindenképpen, lehetne akár rendszeresíteni is. Szóval ha benne vagytok, felvehetjük megint a "ha világvége van akkor is megyünk" dolgot, aztán összekaphatjuk magunkat és irány horvát.
Hideg van ott.