Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kínpad? Az tuti :D Nem egy goldwing, de nem is arra találták ki :) Az az érdekes, hogy hosszú, monoton, egyenes utakon, túrákon fáj igazán. Visszagondolva pályán semmim nem ált ki, annyi, hogy kicsit elfáradtam.
Ez biztos igaz,csak a daytonát próbáltam,az kínpad,streethez képest is.
Nem kényelmes, de a kis zxrnél kényelmesebb
Hat,szerintem nem az.
Én ZXR400on szocializálódtam, ahhoz képest a Daytona kényelmes
áh,családdal ment ki dolgozni,nemhiszem,h motorozni akar.
nekem ez a daytona kicsi...olyan hasalos,mintha orra akarna bukni...föleg fékezéskor...
pedig én csak 190cm vok...
Mondjad neki, hogy hozza kifele a motorját, és jöjjön velünk motorozni! Nagyon jó közösség van, 3-10motoros csapatba verődve motorozunk, majdnem minden hétvégén több száz km szerpentinezés.....
Hasalás cumi, szokd meg, megéri! Nekem is fáj minden motorozás utáni nap a gázkarhúzócsuklóm. Nem a kétméteremnek van kitalálva a speed triple üléspozíciója se.
Most ezt megszereted, sose veszel több japánt!
tavalyi fotókat toltam neked át viberen..
hazajöttél magyarba??
üdv te alfás bandita.
a japán (sv) még megvan...ez a daytona tulajdonjogilag nem az enyém, haveromé aki épp hozzátok ment dolgozni vhova az olasz határhoz 1évre.
a daytonát én használom,nálam van tegnap óta.
láncot,gyertyát ő fizette, olajat szűrőket meg én. cserébe nyáron majd rakok bele pár kmt, használom h ne egye meg a rozsda.
amugy tul hasalós nekem ez a paripa,meg tul fürge...
Szia Robi (itt is)

Gratulálok! Örülök, hogy nem japánt vettél végül.
Viberen küldj át képeket, ha már ide szégyellted betenni.
én már túl vagyok az első 1050 kilométeremen :) Kb. 6-7ráülésből.
thanx.
láncot megvettem ma. 1 fokozattal erősebbet,mint ,most rajta volt,mert tavly még az elözö tulajnál 7e km alatt kinyult a lánc,kuka állapotra.
ngk sima gyertyákat vettem bele, champion olajszürőt, meg Q8 SBK 10w40 olajat 4litert.
fékfolyadék meg hütő tavaly nyáron lett lecserélve. én csináltam.
29ezret mutat az órája,de nem volnék meglepve,ha több lenne benne...
Gyertya ne irridium
Olaj jó a 10w40 de én reszszintetikust tennék bele,
Lánc az ugye hogy gyarilag adott , 530 gondolom
Hutöfolyadek mindenképp fekfolyadek dettó

Hany km van benne?
Amúgy gratula
PS Service manulat le lehet ingyen tölteni
sziasztok! lett egy 2004es sárga kanárim... daytona 600.
láncot kell cserélnem rajta meg olajat, gyertyát. sajna nem kaptam hozzá használati kiskönyvet......milyen cuccoat vegyek bele? 10w40 4t olaj jo bele? thanx
Korán van még ahhoz, de biciklin már koptatom mind a kettőt.
Na ki koptatja már a hátsó gumit?
Gmailedre írtam!
Klassz lenne. Megírod privátba a számot? Én is találtam tavaly nyáron egy srácot, aki hirdette, hogy bontott mindent, de elég link volt. Először "perszehogyvan" megalkudtunk, aztán eltűnt, nem küldte, én hívogattam, aztán el is tűnt. Aztán pár héttel később megint hívtam másik számról, akkor meg mondta, hogy bocsi, de nincs neki semmi. Ha esetleg itt van, és olvassa, akkor tehet egy szivességet. :) Még jó, hogy nem utaltam előre pénzt.
Jobban szeretem az email-t mert annak van írásos nyoma az esetleges későbbi félreértések elkerülése végett! Mindenesetre köszönöm a segítő szándékot!
Hi!
Az apróban már nem látom a hirdetést de én vettem ezt azt az embertől, esetleg meg van a száma ha gondolod. Egy próbát megér, volt sok cucca speedhez meg tigerhez is.
Valakinek esetleg eladó (nem aranyáron) T595 S3-ra hasidom, hűtőtakaró, hátsó sárvédő, fő váz oldalára takaró, szélvédő?
En angol,usa ebay-en szoktam intezni.
Itthon talan a ricsibontot kerdezd,ha mindenkepp magyar bontot akarsz.
Bocsi az offért, de ez a legaktívabb Triumphos topic.
Bont valaki 1050speedet? Kellene egy fékpedál, és egy nyereg.
androuk@gmail.com
Vedd le a megadott gyári szintre! A katalizátort teszi tönkre, meg kinyomja a szimmeringnél és a tömítéseknél az olajat. Egyébként ha nem szóróolajzású (ha nem csap bele a főtengelysonka az olajba) akkor szerintem magát az olajzást nem érinti.