Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyenre festett régebbi az gaz,főleg ha ezustvazas.
Szóval akkor mégis tetszik a 94es sàrga speedy
De szííp sárga kend!!
Na ez gyönyörű! Ez a legszebb speed eleve de ezzel a sárga színnel kegyetlen. Egy ilyenre el is cserélném a KTM-et :D

Mi ez pontosan?
Sziasztok!

fájó szívvel de megváltam a Triumph Street Triple-ömtől, és maradt egy Lonelec diagnosztikai kábelem, amin keresztül a TuneECU-val lehet vizsgálni/állítani az ECU-t. A kábel egyik vége a motor ECU csatlakozójára megy, a másik pedig USB ami a gépre (illetve van hozzá egy USB-microUSB átalakító, mert Android app is van erre a célra).

A kábelt a gyártótól rendeltem (https://lonelec.co.uk), és a külföldi fórumok alapján ez az egyik valóban megbízható megoldás az ECU olvasásra/írásra. Nálam kiválóan működött, több alkalommal is segített kideríteni, mi a probléma, illetve az ECU reset is nagyon hasznos tud lenni (nálam megoldotta az indokolatlan alapjárati lefulladásokat).

Bővebb leírást még a gyártónál: http://lonelec.co.uk/index.php...

Ár: 6500 Ft (21.72 GBP-be kerül sima szállítással ha online rendeled, ami most ~7600 Ft)
Többnyire Budapesten tudom átadni, de a Budapest-Zágráb tengelyen is jó eséllyel oda tudunk találkozni :).

(A kábel kifogástalan, gyári állapotú. Szobában tartottam, nem a garázsban.)
Kéne hozzá a plakett.
Igen,2010 utàni talan 2014es , az a 94 es a neve,valami anniversary féle volt ,olyan emlékezzünk 1994es re
Inkább 2010 utáni ez.
pedig volt gyari is a 94esbol sargan ,gyarilag
Fehér a tuti! :) És nem csak azért mert az én vasam is az :D
Sokba kerülne a sárga festés ...új bukó új kabát ,maradok a fehérnél természetesen ,jó az úgy
Jó,akkor csúnya.
Maradj a gyári szineknél.
Jet Black,Crystal white,matt orange,matt grey,matt silwer az a libaződ,stb.
y,
Ne hazudj Zoli :) Szerintem is ritka...ritka szép :D
Izlések és pofonok de nekem pl valamilyen régi gsxr vagy első generációs Hornet jut eszembe a színéről.
Hazudjak?
Sárga speedy ritkaság, vélemény.?
Tudom tavaly előtt ott jöttünk el Gerlos-Mittersil felől.Asszem pont Neukirchen-ben tankoltam.Csak nem akkor amikor volt a dlog.
az biztos,
bar a foto nem adja vissza igazabol hogy a magassag 15x nagyobb mint a szelesseg
Nem. Miért merre vannak? :D
Beírom a naptárba.Már rég el akartam menni.Van pár túrakör ami fincsi arrafelé.
Leteszteltem a 16/17es speedyt, jó a cucc.
A váltó ami érdekesen finomult de hosszabb a valtotav,
Érdemes e enyémet lecserélni? Nem 3millas árkülönbség, annyival nem jobb mint enyem
De masodmotornak elfogadom
Megvan a 2018 idöpont
Juni 17-24
Jaaaj de szèpek vagyunk!!!! Te megnèzted már a videókat?