Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kiméregettem mindent,kap áramot a vezérlő,a reléjén keresztül,de nem csinál semmit,akkor valszeg ezért.Köszönöm a segítséget még egyszer!:)
Lámpák,index,kürt megy,de ac-t nem búgatja.kapcsolókat,indítógombot,leállítót kimértem.
De,de egyik se fog tetszeni.Gyartotol vagy ebay.
Egyik draga a masik mocskos draga.
Opcionalisan az ebay-en talan nincs is dragan.
Momentan en regi street tukrot binzsiznek olcson,mert az uj tukrokben szart se látni csak a csodas testemet.
Azt se talaltam,csak dragan.
Igy kiprobalok valami buzi kinai szelesitot.
Zoll
Nincs vmi jó tipped honnan lehet 2016os speed felnit hátsót venni? Sőt tengely is kell
Ja,akkor a legszoluron levo allandoan letoro szenzor nelkul indit,de beteg hangja es jarasa kesz tole,az tuti hogy calamit lehuztam es anelkul ment.
Speednel Bem indit szerintem streetnel sem, mindenki sziv Aki Cafe racerre epiti àt ,ugyebar ahoz muszerora csere is dukàl
nem indit muszerfal nelkul. kiprobaltam.
Nagy segítség,nagyon szépen köszönöm!
2013-tol canbus-os
Indít.
Üdv a team-ben glflll! Az első generációs Streetekben nincs imo és mivel 2012-ig kisebb módosításoktól eltekintve alapjaiba nem változott semmit, így szerintem addig se imo se can bus sincs rajt. 2012 utáni már tudtommal imo-s de hogy már can bus rendszerű-e azt nem tudom. Az új 765-ös már tuti az szerintem. Ha nem haragszol a saját Streetemet (2007-es) ezért nem bontom szét, hogy megnézzem indít-e műszerfal nélkül de szerintem működnie kellene...
Üdv mindenkinek. Új vagyok itt. Lehet lenne lehetőségem megvásárolni egy 2010-es street triple-t,ami sérült.A műszerfala összetört,Nemsikerül,gyújtást ráadni,nem indít.
Jólenne tudni,indul-e vagy sem,megvétel előtt.
A kulcsában nincs immo ahogy megnézettem kulcsossal,gyújtáskapcsolón nincs immo karika.
Találtam Daytona Street triple manualt.
Abban azt írja a Daytona új modelljein CAN kapcsolatot használ,így ha nincs rádugva pl a műszerfal,nem indul.
Honnan tudom megnézni hogy ez a motor CAN buszos-e vagy sem?
Üdv Urak!
Daytona 675-öt keresek. Sajnos ősszel lecsúsztam egyről, de ha valaki esetleg tud eladót, az kérem ne tartsa magában! Főleg első generációs érdekelne. Köszönöm előre is!
Sziasztok.
Esetleg valakinek megvan ez a könyv?
Egy kapcsolási rajzra lenne szükségem belőle.
írtam
Megbízható, szép állapotú Triple-t vásárolnék, évjárat, köbcenti nem számít. Jó legyen ;) Ha tudsz légyszi írj!
Nem olcso a gyari,bár a gyarim polcon figyel és a ricambival járok ,és senki nem fikazza
koszi!

( megtalaltam en is az ebay-en, de inkabb kivarok egy gyarit, hatha sikerul kifogni)
Itt ajánlották nekem is ezt az oldalt, megjött hamar. Nem mondom, hogy gyári minőségű, de egynek elmegy.

http://www.ricambiweiss.com/VE...
sziasztok,

nincs valakinek elfekvoben egy 2005-2010-es Speed Triple 1050 flyscreen-je (muszerfaltakaro) ?
Sziasztok! 97-es T595 S3-nál (de ezen kívül a legtöbb típusnak azonos) a segédváz és a blokktartó Torx csavarok fejméretét megtudná valaki mondani? T4?-T5? Nem emlékszem pedig tudom, hogy van itthon de persze pont most nem találom, a motort pedig máshol telel. A válaszokat előre is köszönöm!
Azt megtartom
a lámpa?
Januàrtòl eladó lessz pàr alkatrèsz 2002es speed triplemről...első hatsó ülés, hatsò sàrvèdő,faridom, üléspúp, segèdvàz, hàtsólàmpa,kipufogò, talàn a kerekek is.......
Sziasztok! Speed triple vàzat keresek magyart, 97-2004ig, ha valaki esteleg hall valamit, ne kínèljen!
Köszi.