Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a power
Tegnap jött szembe 2 gülü, egy pár motorral együtt Nádujfaluban, nem innen volt valaki? Egyik piros Speed meg egy Street?
ha van penz cserelni siman jo utcara.
meg mindig tépelodok a rosso3-power3 on.
melyik birja tovabb.
Power 3 ,nem lehet kaki
Nekem pilot power 2ct van . Tavaly 7000km-t tetem bele, és a közepén kb. 1mm van. Lassan cserés...
Nagyon meg voltam elégedve veled, de Én is a Diablo felé hajlok.
diablo mi?
nem mindegy.
Nem tudom mennyit megy el, azért kérdeztem. Hypersport gumi lévén nem sokat szoktak elmenni, bizony tapadjon én is ezt vallom, de jómagam maradok misinel azt ha majd párban kell cserélnem akkor diablo
Több ismerősöm is ilyet használ és nem panaszkodtak, hogy ilyen hamar elfogyna mint amennyit te írtál. A túra-sport abroncs még azt se nagyon bírta, hogy egyszer felmentem egy kis méretű pályára. Most kipróbálom a sportot aztán kiderül. Hobbi motorozok, ha kihozom egyik délután hétvégén igenis tapadjon, melózni meg boltba úgyse motorral megyek
Jelenleg nemigen.
Bár egy Teplice környéki hamarosan.
Bridgestone? Hypersport? Hmm kell az ? De biztos jo kérdés mennyit megy el 3-5000
Az Fontos
Az is miattam van De még egyszer köszönöm a generátorfedelet, reményeim szerint egy hét múlva már fent is lesz.

Valaki tervez Eger felé gurulni a közeljövőben?
Zoli elég kalandosan indul az új motor Markolatfűtésre meg még lesz alkalmad.

Tegnap nálam is felkerültek az új abroncsok. Kiváncsi leszek erre az S21-re
jah,kicsit beszaratott az abs szenzor,az alatet nem a csavar fej hanem a szenzor ala kell.Eloszor raraktam es beler a tarcsaba. Mondom mia.......,hatramentem es akkor latom a hatsonal.
De amugy minden szuperzold.Megusztam nemi penzmag elvesztesevel a matrat.
Es megerkezett a markolatfutes is nyarra.
Nincs mit!
THX.
Féktárcsa csavarok 22Nm+menetrögzítő, ha a régi csavarokat teszed vissza.
Ezer hala es koszonet erte.A feknyeregre 55 Nm,uhhhhh,ez jol elszaladt a regihez kepest.
Esetleg a fektarcsa csavarok?
tengely 65Nm, tengely biztosító csavarjai 22Nm, féknyereg csavarok 55Nm, fékbetét stift 18Nm, abs szenzor 9Nm
A tengely biztosító csavarjaira, és a féknyereg csavarokra érdemes 1-2 csepp váltóolajat, vagy kevés rezes zsírt tenni.
A prés picit megnyomta a festést,a sérülés ott volt ahol a felnicsík sötétebb.
Egyenlőre együtt tudok élni vele.De a mátrába többet nem megyek.
Erre a haverom azt mondana hogy több mint cirkumvenialt
Kénytelen vagyok,vissza kéne rakni az első kereket,mert így nem buli az elindulás.
már szereled????
Most felmerült bennem a kérdés.A 765 nek ugyanazok a lehúzási nyomatékok jók az első keréknél mint a 675-nek?
Első tengely,annak a lefogatói,a féknyergek csavarjai,a fékbetét tartó tengely,ABS jeladó csavar?
Neten sehol nem találtam erre táblázatot.