Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szemre nem adok ki erte annyit draga tevedes lehet.akkor jobban jarok ha lefestem
ja.Szemre igen.
A street nyerge (fekete) akkora mint a speedyè?
Majd az utoszezonban Horvátország,jövőre meg messzebb,csak az jóval több szervezés.
Hova lesz a tùra? Haverèk penteken indultak isle of manra.ausztria ,svàjc, franciao,anglia,vissza meg holland.nemet,ausztria kb 5000km
Jó, csak a színe gyenge!
Ezt,ugyan nagyon szép a fara,de mivel semmi rögzítési pont nincs,csak ezzel tudom feltenni.
Minek az neked??asszony kiturt elolrol vagy forditva akarsz ülni
jo a majrecsikos hasonlat
Olyan nincs hogy túl erős.
És basz,kell egy hátsó kapaszkodó nekem.
Kéne rá valami kipufogót vadásznom....
Gábor nem fogod elhinni de mi is annak csúfoljuk :D GS750R :D Amúgy K5 sárgafekete nekem nem kell.... túl erős :D Jah az ügymenet az horror volt. Fehérvári NKHnál így adtak időpontot, én hülye meg azt mondtam a volt tulajnak hogy majd én hazaviszem hogy ne kelljen miskolc mellé visszavinnem :D Ő elintézte volna 1 hét alatt....
Ádi szép a vas, igaz nekem furi az eleje picit. Olyan gömbölyű vagy nem is tudom a lámpa és környéke. Nekem első ránézésre egy modern GS500 ugrik be
A gumikat meg gyors járasd meg valamerre, mert az előző tulaj akkora majrécsíkot hagyott, hogy keresztül esel rajta a fagyizó előtt
Gee kellene egy mágnestalpas indikátor óra és azzal megnézni, hogy a tárcsák mekkorát ütnek. Streetnél asszem 0.3 mm a max megengedett ütés, ez tuti nem lehet nagyobb egyik motornál se. Tolómérővel vagy mikroval max a tárcsa szélességét tudod ellenőrizni, de az ütését nem. Nálam már egyik vasnál volt ilyen, hogy az egyik tárcsába 0.1 mm ütés volt a másikba meg 0.5 és az is ilyen jelenséget produkált. A röhej, hogy nem is gumizás után történt amikor esetleg kaphat hanem egyik pillanatról a másikra elkezdte. Lehet kő vagy egy jóakaró belerúgott Esetleg nézd át mennyire lazák a szegecselések a tárcsán. Szólj ha tudok segíteni.
Jövő 7 leveszem az első gumit kb van benne 2600km,műszakira tavaly nyáron tettem fel, misi pp 2ct ha gondolod eladom,
Vagy nem 30e van a motorban ha em 60 vagy 80ekm
Jah és jó pont hogy nem K5 és sárgafekete.
Elég lassú ügymenet.
Ő az új szerzemény :) 3 hét után végre rendszámos
Nem tuti hogy ez a gond,le kell ellenőrizni.Leggyakrabban elvetemedett tárcsa okozza.
dugattyúk könnyen mozognak, nem tudom mi nyírhatta ki...
Többet bir,de ha egy dugattyú beragad ki tudja koptatni.
Az szép, hogy ha 30000-et bírt a tàrcsa...