Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Döglött az döglött hogy mennyire bűzlik vagy por hányok az már mind1
Annyira nem vészes,nekem porhanyósabb volt.
uhh ez nem fasza..
Grillezve vagy és már nem a gyári
Ma az lesz
Sziasztok!
Ezt a motort ismeri valaki? https://www.hasznaltauto.hu/motor/triumph/daytona_675/triumph_daytona_675-12713363
Illetve milyen az itthoni alkatrész ellátás? Előre is köszönöm.
Merni kene.
hat nem aksi a baj.nem tölt ,
nem kap eleg aramot az aksi,.25%os aksival jöttem haza de haz elött mar nem indult be.
akkor generator vagy feszszab.gondolom en, de elektromossaghoz nem ertek.
Aksit kellett 1 percrol a masikra vennem rip yuasa. Zselés Aksit tettem bele. Vki tudja mennyit bir, hany évet? Még a Yamahas idokben 7evet birt a yuasa. Utanna eladtam a mocit gondolom 1~2 ever Még birt
köszi azon vagyok
Jobbulast
Ma valaki jön esetleg egy velencei tó vagy balcsi kornyeki laza gurulasra? Bp indulassal, lehet csapatok egy Gyrost valahol
Labtartot nemigen talaltam,csak ket 13 as konzolt a labtarotuskevel,nincs elottem a speed igy passz mi gorotf el,de a majdenem csupasz konzol is 25e plusz posta.
én voltam a hunyó. no biztosító.életbiztosítás ( motoros protektor amit reklkámoznak) majd csenget valamit
Baszki,csuklo szopas.Jobbulast.
Ebayen kb 55-65e egy huto,bar az enyemet siman javitottak.
A tobbit is be tudod szerezni ebayen, mire a csuklod rendbejon.
Biztosito?
m2 vác szerpentint kezdem sokkal és a kanyar közepén áll egy moly balra indexxel. kikerülni nem tudtam lassultam mint állat ,de paccs. hütő oda , jobb oldali fék konzol off, bal oldali bukógomba off, illetve a bal oldali speed feliratű fényezett kisspoiler és a mögötte lévő műanyag elem off, nagyjából,de még nem néztem meg személyesen. nekem bal csukló off 12 db. titán csavar on...
Ha internet es uj akkor worldoftriumph,ha internet es bontott akkor ebay,ha itthoni bontott akkor ricsibonto.
Szereny tapasztalatom hogy postakoltseggel nemileg dragabb kintrol a motyo mint a triumphbudapest.Bar igy sem az a gazdasagos.
Ebay az mindig jo valasztas,de hosszabb,sok az amcsi hirdeto igy vam,afa,import charges is lehet.
ricsire telefon,de o sem az az irgalmas szamaritanus.

Mi tortent?
nekem nem volt még ezzel a motorral, szóval akkor új. ha a motort kérdezed 2011-es
Új?
sziasztok! segítsetek pls!hol is lehet speed-hez alkatrészeket rendelni? esemény volt...
Fizettem is érte közel 55eft ot
Reggel viszont pupot elhagytam úgyhogy fizethetem szóval, első 2018as alkatrészek megvan
Hudequvajoooo
Hudequrvadraga.