Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arra pont.
Ez kb semmire sem eleg.
http://motoroswebaruhaz.hu/spd... nekem ilyen a tanktatyó nem nagy de ettől független faja.
Srácok, akad valakinél egy fölös indítórelé? Elekrtomos mumusom van, és gyorsan meg kell csinálnom a Hungaroring előtt.
Hatizsak szopas.Ez van itthon,nagyobb.
http://youtu.be/ViaAbGM6_oY
Sehogy nem olcsó az biztos.
Nekem ez van, ha meg úgy van, akkor még egy hátizsákot felveszek még azt kész. Mondjuk én nem is szoktam sátorral meg hálózsákkal hetekig tartó túrákra menni.
Igen
ok.Akkor a vin from 806646 kell nekem.
85 el kezdodik.
A vehicle identification number rövidítése, "jármű azonosító szám", a teljes váz vagy alvázszám. A Triumphnál ha keresel valamit, elég az utolsó 6 karakter valóban.
Jol emlekszem hogy a vin szam a vazszam utolso 6 szama?
Talán az evoltech fém rendszámtartó lesz a nyerő.
Ez KB 10 liter.Ideiglenes.
Még nagyon tapogatózok mi legyen.
Opciók a meglévő nagyobb hátsó táskához kéne valami amivel kívül tudom rögzíteni.Vagy a gyári kapaszkodó vagy egy evoltech rendszámtartó.
A gyári az nagyon drága 80e környéke.
Most találtam a speedy-nél 20 alatt undertail-t amit meg tudok fúrni a worldoftriumphnál nincs még vin számon csak a flowesparts-nál ott már van 80-as vin számtól gyári kapaszkodó.Ha a kettőt összekombinálom akkor talán 40-45 rugóért megvan a kapaszkodó így kb 65-ből van.De még ezért is szívom a fogam.
Ügyes Nem karcol össze semmit.
Én megvettem a gyárit, mert jól ki van találva hogy nem karistolja össze az idomot, meg akciós is volt.
Mondjuk elég kicsi 10 lityi, max 15ig lehet bővíteni, de tusfürdő, óvszer, síkosító stb. pont elfér benne...
Létezik hozzá doboztartó,csak nekem megöli a stílust.
Nem tetszik.
2013 as r verzio tetszik.Megfizethető....Csak jö lenne valami doboz,ha több napra akarok menni.
Sokkal nem,kb 30%,de attol is fugg mit preferalsz.
A regi kereklampas karcosabb,hirtelenebb,minimalis extrafelszereltseg.Ez fullextra,a kornyezetvedelem miatt alul kevesbe robbanekony,viszont a tobb nyomatek miatt egy ezressel lejjebb csinalja ugyanazt.
Van abs,kiprgeygatlo,szines egermozi,motorprogramok stb.
A 675 ben kulonosen a kereklampasban benzinszintjelzo sincs.
ki mire gerjed.
En spec egy percig se banom a 675 ost,pedi az is kurvajo volt.
De szép kis moci. Én is kancsingatok rà. Sokkal jobb mint a 675?
Azert a mernokeink szopjanak le egy beteg szamarat,tuti sokat tuloraztak hogy nem gyari felszerelessel ne lehessen a gepre felrakni csak egy par strandpapucsot.

De nekem es a kinaiaknak csak sikerult.
Ha gyári akkor rajta kell lenni a gyári számnak. Ha nem gyári akkor legalább tudod hogy gyenge utángyártott, és ez volt a baj.
Csavarokkal jártam már úgy hogy az összes fel volt lazulva, egy hiányzott is mire észrevettem. 9Nm nem csoda hogy kilazulnak. Nem érdemes nyomatékkulcs nélkül érzésre húzgálni ezeket, mert pik-pak megszakadnak. Ha már műtötték, és éppen csak benne voltak az még a jobbik eset.
Az ujabbakon mas a lakk,inkabb valami vastag mugyantanak latszik nem lakknak.
Szerelő szerint nem,de gyanús is volt hogy a 10-12 csavar épp hogy meg van húzva egyformán de kb 3nm el 10 helyett
Az igaz
Így ránézésre gyárinak tűnik.
Mint a jó anyós...