Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Shindengen.
Ne.
Bontott gyarit,lehetoleg a visszahivas utani shiblndengen fh12 ab vagy fh20,es a gyari atvezeto kabel.
Kínai feszültségszabályzóval van valakinek tapasztalat?
Jah,meglepoen dragak ezek a ki....tt lampak.
Valóban. Azt meg eladta jó pénzért és tett rá egy univerzálisat, hogy ne mondhassák hogy nem nyúlt az elejéhez
De akkor mit tett a lámpákkal?
Hát sztem simán összetörhette a hátulját és megoldotta csak egy sima segédváz cserével Amúgy láttam már pár szép cafe racert Streetből, de ezt nem sorolnám nagyon oda, de ez az én véleményem. A 3-1-be kiput preferálom de más dobot jobban eltudnék képzelni rajt.
Kupuff az 1ami tetszik
Inkább ronda.
Érdekes
Üdv. srácok!
Érdeklődni szeretnék, hogy van-e itt olyan, akinek 2013 utána motorja van? Örülnék, ha megtudnék nézni egyet élőben is, mert ilyenre szeretném majd lecserélni a Ninjámat, idővel...
Veszprém megyében élek, de simán elmegyek pár száz km-t, hogy megnézzem! Köszi!
Varjunk csak,arra cserelek ami kell ,nem arra amit a nyakamba veszek hogy majd eladom ,auto motor esetén meg át is kell íratni (elvileg) szóval eladnám azt ami van de inkább cserélek arra ami nem kell és azt is eladni vagyok kenyszerulve,akkor meg minek extra köröket futni,??? Azt értem ha más jön hogy Cseréltünk de nem terveztem akkor inkább fizessen mé rea
A macera felara az eladhatatlan cseedarab atvallalasanak.
Sosem értettem hogy a csereár miért magasabb, infláció?
Izzad is lenn mint palotapincsi a kóreai étteremben.
Akkor van a feszszabnak dolga rendesen
70-100 fordulattól függően.
Mekkora áramot képes a generátor termelni 16-20 V ?
Meg ha fekete volna és mem ilyen kékes szürkés sötét valami
A gyari porozus matt fekete nekem jobban bejon vazra.
Faridom télen vagy vmikir majd feher lesz ismét túl fekete arról nem beszélve hogy váz is fényes fekete lesz,meg a telo is
Utaltam a sargas gyari szinét vacak nissan stinàrnyalat,
Jo lett,de minek kellett fenyezni?
Ez is kesz de feszszab halott Most rendelhetek olyat is