Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha középen nyomja a kár a fekmunkahengert akkor jo
Mennyit ér?fingom sincs? 5000?
Szedd le a takarókat,a hűtőben a meneteknél bele lesz nyomódva,ezzel a váz és a takarók hézaga csökken,nem látványos,én kihézagoltam két alátéttel.De idegesített.
g_speedy szerintem ugyanaz így ránézésre. Mennyiért tudnálak megszabadítani tőle, hogy ne nyomja tovább a súlya a polcot?
Zoli a hűtőnek semmi baja. Itt a jelen állapotában a vas. A hűtőtakaró alsó részén van minimális horzsolás amit a képen is látni, meg a blokk sérülése is csak annyi ahol fehér mert már volt javítva előttem is.
Viszont gyári kupuff, arrow mivel rs, vagy tévedek?
Ilyen a kar
best sound japan,tokyo.

http://youtu.be/qMa5xwbwb8w
Ez nem ide ment vna.
Jah és RIP RS2,az öcsém most baszta földhöz,ugrott az utolsó gyári plexi.
A hűtő tuti elmaszott.
Semmi fényezett dolog nem kapott. A kormányvég kicsit megkopott, fékkarból csak letört egy db, tükör csak karcolódott, hűtőtakarón kb körömnyi karc de nem fényezett van most fent és megvan a gyári fehér is,fékpedál behajlott picit meg a blokkon a tipikus vezérműlánc burkolaton lett horzsolás, ja meg az index kiugrott de azt csak vissza kellett dugnom
Fékpedál már egyszer volt kigörbítve így nem kockáztatnám meg mert szerintem már törne, téliesítésig meg ugyanúgy üzemképes a vas.
Jó lenne egy pályagép csak 2 motort meg nem tudnék fent tartani, évi 2 pályanap meg ha csak ennyi baki történik is belefér.
Mündig is Mondtam hogy rendszamos moci nem pályára való ,tank nem sérült?
30ert viheted a Misi rs t ha gondolod,profilmelyseget holnap tudom , 180as a htsod nemde?
Holnap tudok fotót készíteni most meg a bányában vagyok sajna
Speed fekkarom az van ha ugyan az
Hát sajna már nagyon a szezon végén járunk. Most jön az írogatás a téli elvonás miatt. Én már túl vagyok a szezonzárós guruláson és le is tettem a gépet, sajnos szó szerint
Sokra nem mentem vele hogy nézem a MotoGP-t, csak annyi lett belőle hogy nem engedtem el a gépet amíg meg nem állt. Szerencsére jól megúszta, csak a fékkarok kaptak meg a kipu.
Azért ha valakinek van 675-öshöz első fékkarja és hátsó fékpedálja azzal szívesen üzletelek
Persze,talán egy ezres van még benne közepén,óvatos vagyok,csak fagyizni járok.
Nem minden chen ami sárga főleg nem gsxr
A gumi jól bírja ? Meg a gyari Pirelli van rajta?
A sárga jobb,kivéve a színt.
Látod kitaláltak bár szerintem jól áll neki
8000 szép nekem szerény volt idén 3700
Szép lassan elérem a 8000-et és elteszem télire.
Reggel már hűvös van.