Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a kielégítő választ
Ez nem benzinkút, hogy átfolyást mérjen 4 szál kábel megy a tankra amiből 2 az AC tápellátása a másik 2 pedig a szegénységjelzőé. Semmi összefüggés a 2 között. Ha nem világít a szintjelző led akkor vagy nézzétek meg újra a led polaritását vagy nem jó a tankban a jelző ami az első generációs 1050-nél nem is ritka.
A pillanatnyi fogyasztásmérő meg hülye lenne álló helybe bármit is mutatni, mondjuk ha tudna mutatni tuti végtelent jelezne, mert szerencsétlen honnan tudná hogy most az egész tank benyát ott a garázsba akarok elpöfékelni vagy majd ki is viszed Az ECU pontosan tudja mennyi anyagot kap a motor és majd ha lesz bármekkora sebességed is akkor majd kiszámolja és kiírja, ezen ne töprengj. A szintjelzőt én meg előbb a tankon tesztelném mielőtt újból szétkapnám a műszerfalat.
Az a furcsa az egészben hogy a min. benzinjelzőm se világít. Vajon az ac pumpánál méri a fogyasztást? Kíváncsi vagyok van e összefüggés a 2 dolog között. Most cseréltük ki a min benzinszint ledet, este próbálom
Szerintem akkor nem mér.
De lehet tévedek.
Nekem álló helyzetben alapjáraton 0 L/100km-t mutat. Akkor xar
Igen ha a képen a 2 gombot nyomod
Óra,pill fogy,középső fogy,napikm, menetidő, közép seb,maxseb
Kérdezem azoktól, akiknek ilyen a műszerfala, hogy a pillanatnyi fogyasztást ki kell e írnia?
Érdemes teloban progresszív rugokra cserélni a benne lévő gyárit?
Szia! Én használtam már a programot, szívesen segítek, ha tudok!
Helló. Ha van valakinek gyakorlata a tuneecu program használatában, az legyen kedves jelezze felém. Kábelt tegnap megrendeltem ebayről, amíg megérkezik, addig is lenne pár kérdésem. Pacsi
F.Levinek nem az! Nekem szabályos!
Neked nekem szabályos
Szabálytalan! NKH!
Moto2 miatt tesztelgetik Az uksagok a street rs-t? SpeedIt épp jog csak bemutatta a sbk mag
Konkret M6 az index csavar.Kulon megy a madzag.
Iszonyú vékony madzag van rajta én sem gondoltam volna
Tévedsz bemegy,
igaz nekem nem gyári hanemrizoma rendszamtarto van fent, igaz nem én vettem
Nekem az elsőindex helyett van, a hutotakaro oldalidomban, nem nagy nem kicsi épp jó mármint a gyári menet
Hat gondolom ahova csak szeretnéd, de a kép azért kemény illusztráció mert a lámpatartó konzolba így tuti nem lehet mert ez a műanyagból készült valami sose tartja meg a lámpát. Max úgy lehetséges ha ennek a szárán M5-ös menet lenne és a gyári általában M8 lámpacsavart átfúrni és úgy, de akkora csavarba meg nem férne el a 2 kábel...
ezt hova kell becsavarni?
Mindegy ahol van hely?
Na ha meg nem integratl akkor is van 18 Legolas hogy ne legen nagy ronda Index,Amilyen kicsi olyan nagy a fènye ,
Ez nem tortenik meg.Soha.
ne offold a fórumot..... téged akar és punktum...
Tied lehet.
Sztem téged akar...