Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ettől jóval több...
Kiderül
amúgy meg kinek hiányzik ? Pár újságíró teszteli , lemegy mint csoda 3 nap alatt azt eladásban kb 0,01% lesz a triumph palettáján,
Azt másik fele azért ocsmarolja hogy nem 1000
Az RS-ből gyakorlatilag egy fejidomtartó és egy idomkészlet ami hibádzik oszt annyi.

Mivel az egész cucc a 16-os daytona alap,csak a naked kiegészítők változtak meg a köbcenti.
Nagyon kevés befektetés kell a gyárnak.Másik kábelköteg a lámpáknál és a kijelző köré másik idombetét.

A GP reklámértékét nem fogják kihagyni...............szerintem.
Szerintem is, de ettől függetlenül ciki, hogy nincs. Ez igaz a KTM-re is!
Jelenleg nincs! Ezt hozzá kell tenni! Biztosak lehetünk benne hogy hamarosan nekik is lesz.
Aha, szóval szerinted a 90-es években a Toyota még nem volt elérhető Európában?! Mesélj még kérlek!
Meg alapból te egy motorgyártóval jössz példával, aki nem gyárt autókat. Én pedig egy motorgyártóval jövök, aki nem gyárt sportmotorokat. Igazad van tényleg egy a kettő!
Amikor Yamaha F1 motort gyártott akkor Toyota san azt sem tudta hol van Európa ,de nézz utánna

http://www.allf1.info/engines/yamaha.php
V8-as Toyota, amit a Yamaha segítségével csináltak.
Megint tévedsz! Mert van V8-as Toyota! Ha pedig a beszállítón akadtál fel, akkor fussunk neki újra. Szóval akkor a Brembo, SC Project, Rizoma, Dunlop, Michelin utcára nem készít verseny cuccokat, csak a GP-re?! Mesélj még! De ha ezek a beszállítók csak túra cuccokat gyártanak, akkor nem szóltam.
Beszállítót mondtál !yamaha is gyártott V8 ás F1 motort azt mégsem nyomtak az utcai autót
És ők motorgyártők?!
Michelin dunlop rizoma sc project brembo ohlins stb, ok is beszallitok és nekik sincs sárga sportgépük
Azért szégyen, hogy Moto 2 bezállítók és nincs utcai sporgépük.
Csak az UK-ban volt+mCsak 75db és azt is egy kereskedő készítette, akinek egy K5-je volt!
Abba pont abba ment
Nem! Ez nem volt sárgában, ezért is ment csődbe.
LSL, Puig, ValterMoto stb.
Synto abm rizoma pl
Hali. Tudtok ajánlani jó minőségű rövid fék és kuplungkart?
Unatkozol.? Arra hogy sárga legyen
Hello!

Venni szeretnék egy 675-ös Daytonát, mire figyeljek? Típushiba?
Hát pl de ez sokat nem mond el azon kívül, hogy ellenőrizd a vezetékeket és csatikat aztán ha minden ok de mégse jelez vidd szervizbe
Próbalámpával vagy multiméterrel simán ellenőrizhető a szintjelző.
Erre gondoltál ellenőrzéskor?
Tankolás után, 1 km megtétele után kezd számolni könyv szerint