Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Street,regi korlampas kby telo elore 5w-s volt.
Az uj showa bpf-nek meg utana kell nezni.
Gyari hányás?
Szombaton megtudom ha nem késő ,enyém be hyperpro olaj kerül de ki gyártya és hányás azt nem tudom,de este megnézem mi van a dobozon
Gyari ajanlasu viszkozitas,markara meg tokmindegy,ismert legyen.
Sziasztok. Első telóba milyen olajat ajánlotok?
Bakker döbbenet.2 hét Utan visszakaptam a rugostagot, 13eves ,de Most ujjaszületett,hatalmas javulas igy is hogy meg nincs beépitve ,dolgozik Mint 1000hangya ,festeste még hàtra van de Az is kész holnap
Sziasztok! Street Triplet R-t szeretnék vásárolni, 2012. évjáratig ha jól tudom addig gyártották az első generációsakat de nem vagyok toppon a témában.
Tel: +36 70 672 1738
E-mail: kovacs.szabolcs06@gmail.com
Köszi Zoli
Ezt néztem én is csak enyémben nem ott a szelep ill nem így, szóval új nekifutas kell.
Száron kicsavsrtsm a csavart is de ott szép olajcsepp jött ki
Nem ez a tipus,de támpontnak jo lehet,ha szetszedheto.
2 óra vacakolás mire kiszedtem. De nitrogén már nincs benne.
Es a gyári rugó 1 cm hosszabb de az nem gond
Sziasztok!

Továbbra is keresek S3 T595-re (1997) hátsó sárvédőt, hasidomot, hűtőtakarót, a főváz 2 oldalára olyan izét meg fejidomot (ezeket ha lehet feketében de ha más nem baj!) Nyilván nem aranyozott kokain kell ezért árban ne haladjuk meg a Holdra szállásét! A válaszokat és ezzel a segítséget előre is köszönöm!
Hivlak!
Még ld is áraztam hatha lesz kapás rá.

https://www.kepesmotor.hu/moto...
Meg,valahol.Előhalászom.
Szia Zoli! Megvan mèg? Ha igen, mennèk èrte.
12 Max én úgy olvastam. 2,5 olaj kell bele nem mint a kozhiedelemben 5os
Gumis az van köszi a tippet
Nitrogén, ha van gumis haver, fel tudja tölteni 9-15bar között szokott lenni a nyomás bennük. Manualban nem biztos hogy írja, de ha mégis akkor szerencséd van :)
Ha fel akarod újítani, van pl a motulnak direkt gátloba való olaja.
Milyen gáz van ezekben?
Buek mindenkinek
Szerintem csak az első generációs nem R verziós Streetek hátsó gátlója szar. A Speedekkel nincs baj.
Zsupek
Enyém nem hintaló, jó úgy ahogy van, haver 600&1000es fazerei jóval rosszabb mint enyém
Daytona hoz nem tudok hozzászólni de mivel neked. Volt te tudod ,Visegrád arra kb 7 éve nem jártam de nem is hiányzik
Nem,te vagy.
Te vagy egyre szánalmasabb.
Gyenge.