Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a leghatékonyabb módja a hűtőrács tisztításának? Van vmi speckó tisztítószere?
Köszi
Ha nem mesz csak palyan ezerrel akkor jo lesz.
Sziasztok. Ezt vettem az első telóba. Jó lesz ez a medium vagy inkább expert versenyolaj menjen bele?
Besargult szegényke
Szombatig meg álmodom hogy eladó vagy sem,akit érdekel az gondolkozzon
Úgy hogy verted a pechet arra, hogy a Triumph jobb mint a Honda. Közben ettől árnyaltabba kép.
Látom nem megy a szövegértelmezés.
De Café racerben a bonneville mindenkit agyoncsap ,,,, de ez hogy jön ide. Sehogy, mint a SSP
Írtál igen, ott van. Amúgy meg nem suzuk motori akkor nem mind1 ¿?
Igen és a supersportban így is nagyon elverte a mezőnyt, beleértve a Daytonát is!
Írtam olyat, hogy saját vázzal mentek?
Miért a Honda saját vazzal nyomta? Nem ....na akkor???
2006 ban is igazából 1 1995os motor volt ,ez a Honda
Azta... Végre eljutott oda a triumph, hogy nagyobb köbcentivel és nem saját vázzal ver egy 2006-os fejlesztésű blokkot.
Moto2 ;a triumph 765ok 2sec gyorsabbak mint a Honda motorok voltak de lesz tan 3 vagy 4 is
Én voltam tavaly, nagyon megéri elmenni.
http://youtu.be/Qcc5VlwdOfw
Ki volt a képzésen?
Link?
VOLT VIDEÓ?
Már elhoztam
Az ő esetében egyik sincs meg. Mondjuk mikor viszed hozzá, majd szólj!
Nem is kapsz választ. Mert. Ninc s értelme a válasznak. Van aki a munkára teszi a hangsúlyt, van aki motor alapján méri a sikert, és van aki muhelyszepsegben. Szóval szubjektiv.
Dehogy kerülte. De tegyük fel, neked van igazad, akkor is általánosságban beszél róla, és úgy hülyeség. A többi kérdésre pedig nem kaptunk választ, hogy mit ért el.