Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenki feszkezik ,Zoli is te is nekem meg csak terv ,igaz misano is terv és daytonara is 15 évet vártam de megvolt
A sasfészket messziről kerüljétek el.
Inkább valami mást nézzetek meg.Komolyan mondom.
Köszönjük szépen! Dobócsokor külön volt azt már szombaton elkapta egy kishölgy, a fotózás hétfőn volt.
Mi holnap indulunk 4 napos, előnászútnak hívott motoros túrára a sasfészekhez és környékére.
Majd dobok fel képeket.
Divatházban divathatya
Hmmmm?
Innen magyarból?
Tuti valami divatnadrág.
Szóltál volna csatlakozhattam volna
Mindig van valami de én már sem szidkozni sem dicsekedni nem akarok

De az angyal megint hozott csomagot.
Nem az az érdekes hogy nadrág van benne hanem hogy padovai motorboltban a nadrág 50€ val drágább mint a saját weboldalakon ,boltban az asszonyka még lebeszelt de a számítógép előtt már nem tudott
És mielőtt valaki kérdezne ingyen posta hétfőn rendeltem pénteken megkaptam és wheelup.it a bolt neve
Sajnos csak jártam.
Ausztria,Schladming után egy kicsivel.KB 130-140 Km-re nyugatra a hegyekben.
Sok boldogságot
És ki kapta el a virágcsokrot ?
Nagyon nem ahogy mondod
Hoembert gyurtál????
Merre jársz
Sok boldogsagot.

Nem porog a topik de en azert császkálok öregesen ide-oda.
Üdv mindenkinek!
Az elmúlt időszakban elég inaktív voltam mivel múlt szombaton nősültem és sok volt a teendő.
Ahogy látom nem pörgött a fórum, de ha jó mindenkinek a vasa akkor miről is lehetne mindig dumálni
Na visszatérve szeretnék veletek pár fotót megosztani, mert sikerült egy kis motor témát belecsempészni a nagy napunkba ha már mindketten motorozunk
A fotózásra csak a Triumphot vittük, mert ez volt könnyen megoldható és a színe is jól passzolt hozzánk.
Fogadjátok tőlünk szeretettel! Erika & Gábor
Sziasztok ! Van egy 2005-ös speedem ha valakit érdekelne kiváló gép . Esetleg tigrisre cserélném ha valakinek ilyen szándéka lenne.
Denso üzemanyag pumpához van néhány szűrőbetétem, ha érdekel valakit privát üzenetben tud érdeklődni. Úgy tudom minden Streethez, Speedhez, és Daytonához is jó. Denso 2400735 számú szivattyúba csak ez a jó. De ha jól emlékszem Yamaha R1 R6-hoz is jó. A csatlakozó cső átmérője 11mm.
2000Ft/darab
Ha lesz ez a lámpa tuti megveszem
Vagy ez
Csak érdekességképpen tettem közzé
Joez, meg szep de ez a regi fejidom nemgyerebe nekem.
Lemertem teloval a hangerőmet ,jó lett
Ma a Mátrában láttam egy fekete triumphot. Innen volt vki?
Azért én se, de ez szintetikus! Mondjuk ezt is csak víztörlésre használom, mint kisegítés.
Én nem vagyok oda a szarvasbőrért de kinek pap kinek meg a papne