Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zoli
Ismersz jo olcso gyors CNC- t?
Speedy, 2x streety
Piros vazas fenevad
Meg jo Hogy nem zombi
Mittomén,lenni áráb menekült.
Kályha? hihi
6 elem van az egész motoron nem nagy munka ,jó fenyezo 2 napi munkája de inkább 12 óra idom allapotttol függő +-2 óra
A kályhaezüst bejött,bár ha sikerül végre 2 év után elkocognom fóliáshoz tuti csillogós lesz,mert a legtöbb karcálló cucc fényes.
Hát az egész vasat tuti nem fényeztetem át, jó így matt feketén
A leömlőt Würth-ös fémtisztitó pasztával meg dörzsi szivaccsal nagyoltam és sima rongy+Autosol-lal poliroztam a végén. Pár óra alatt megvan az egész.
Tegnap megjött az olajpumpa lánc. Ha minden jól megy a hétvégén újra lesz blokk a Streetbe
Szerintem a matt nem motorra való ,csillogjon mint Salamon tőke
Ez szép lett,mivel maszatoltad ilyen fényesre?
A matt fekete munkás tisztántartani.
Akkor jól javasoltam mármint a segedvazat
Nagytakarítás projekt. Nincs kipu fétisem, de amint veszek másik vasat egyszer az elején azért mindig lenyálazom minden részét
Majd ha hazaérek lefotózom, de nekem a szélén a kis füleket az oldalsó csavaroknál valszeg alakítanom kell. A középső csavarhely meg a környéke korrekt de pl a bal csavar anyaja kb 5 mm-rel odébb van mint kellene. A színe matt fekete lesz mint a motor és lehet lesz pár vékony piros matrica csík rajta és akkor fekete-piros összhang lesz a gépen. A segédváz is marad pirosan mert már megbékéltem vele meg az asszonynak is tetszik
Es milyen szinü lesz?teljes festés ?
Nallam is de 5 perc alatt lesz kész
Aha. 3 hete várok az olajpumpa láncára. Elvileg ma már meghozza a sógorom Pestről. Múlt hétre ígérték, de kedden kapták meg a kereskedésbe.
Még mindig miszlikben?
Köszi már nem. Megrendeltem végül amit ajánlottál meg mellé pár cuccot még onnan, így nem volt drága a szállítás sem. Maga a külső része szép és igényes de a belső betét az elég borzalmas méretügyileg. Egyenlőre most a Streeten dolgozok főleg a Speedet csak szétkaptam, de lesz mit igazítani festés elött a fejidomon
Zsupek
Keresed mèg?
www.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F1...]https://rover.ebay.com/rover/0...[/url]
Cafe racerkent csak 200kg
A 900-as jobban kéne.Az nem 260 kiló.
Elveszünk 1 pipaszárat azt úgy sem kell