Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ezaz.
Ez jól néz ki,bar a lom hondahoz túl drága lenne.
Ilyenen is agyaltam
Néztem ezt a kínai bizgerét a hondár,de még nem vitt rá a lélek.
Egy gyujtáskapcsoló on-off kellene egy vészleállító és egy önindító gomb. Nem négy M&M-s cukorka.
Vegyél inkább színes gombokat,ilyet né
Ne légy telhetetlen .
Hogy vegyek ilyet.
Nem kell Hogy tucat motor legyen
Eladni miért is ?
Jo lenne tobb reklam.
nem adom el emiatt a szurket.
Remelem erosebb a lampaburaja.
Ennyire nincs meg nekem az F sorozat története Maga a váltócserét értem, mert decemberbe én is nyomattam, csak ott ugyanolyan ment vissza
Ahh,a blokk gyakorlatilag az F2 blokkja,95 környékéről,az F3 97 től a hornetbe azért került ez mert jó és 99 től a sportosabb f4 jött .A hornet is akkor indult,reszeltek rá egy gyakorlatilag MZ vázát,pár idomot,és egy 180 as gumit csak a tengelyt hosszitottak meg,logikus,én is így tettem volna.
Amúgy csak fejreforditod,letekered az ezer csavart ami összefogja ketteveszed majd a fogaskerék sort a tengellsel kiemeled.En lefuztem a fogaskerekeket mert jobb ha osszekopott párok vannak,aztán tömítő paszta állagú S mehet minden vissza.
Kromofág nem fogja leszedni az eloxálást. Csiszolás az leviszi meg talán valamikor még olvastam, hogy forró víz kis trisóval lemarja. Ez egy nagyon vékony réteg és kémiai úton, anyagába színezik meg az alut vele.

Zoli de azért butuskák, mert valszeg tudták előre hogy Hornetbe is belekerül, akkor vagy csinálták volna meg úgy hogy a Horni is 160-as gumin szalad vagy az F3-on, hogy a hátsó lánckeréknél elcsalták volna azt az 12,6 mm-t Aztán mehetett volna egy az egybe a blokkcsere.
Jut eszembe lehet ezt csiszolni kromofagolni vagy újat venni hogy ne kék legyen?
Minek hívják angolul/mémetul!
Nem hülye,az F3 nak 4,5" a hornetnek 5,5" a felnije.pont 2 centi körül kell kijjebb lennie a kislanckereknek
A hüle Honda...
Nemigen,a váltó tengely hosszabb,így cserélném kellett.
Zoli úgy könnyű, hogy csak blokk ki-be

Szájmon, ezt aztán megépítették. A színére meg nem tudom megmondani, jogy k*rva jó vagy k*rva rossz Araboknál szerintem tarolna
A színe ordenáré.
Ahh,találtam bele egy hornet blokkot,papír nelkul.
Az nem fasza... Felújítás akkor?
Elvitte a cica a 10 bar feletti konpressziot.